Warszwa: Skradziono laptopa lekarce Annie Doboszyńskiej

Wczoraj w Warszawie skradziono laptopa wybitnej lekarce Annie Doboszyńskiej - zajmującej się społecznie od wielu lat terminalnie chorymi, pacjentami onkologicznymi. Komputer twórczyni hospicjów domowych zawiera bezcenne dane dla biegu leczenia ciężko chorych.

Profesor Doboszyńska apeluje o zwrot laptopa za nagrodą. Jak podkreśla, to jedyna szansa pomocy jej ciężko chorym pacjentom.

Kontakt pod służbowym numerem 728-960-543.
Źródło: IAR
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 ~andreee

gratuluje rozgarnięcia i rozsądku

! Odpowiedz
0 0 ~ali

Pomożemy: Moja pomoc wygląda następująco - Pani Doktor, ważne dane trzymamy w kilku kopiach, w różnych miejscach. Koniec pomocy.

! Odpowiedz
0 0 ~Meehow

Najlepiej robić kopie na co najmniej 2 nośnikach przechowywanych w różnych lokalizacjach. Są pewne szanse że przynajmniej jedna przetrwa nieszczęśliwy zbieg okoliczności lub jakiś kataklizm.

! Odpowiedz
0 0 ~Piotr_WAWA

Pani Aniu, proszę robić kopie zapasowe i ewentualnie wrzucać na swoją pocztę @mail.
Ale warto kupić też dysk zewnętrzny bądź pamięć usb i na nich umieszczać najważniejsze dane. A złodziej odkupi swoje winy umieszczając te dane na serwisie typu: rapidshare, odsiebie.com

! Odpowiedz
0 0 ~pupa

uwielbiam takie komentarze...fakt zaistniał, komp skradziony a ten gdybie: co by było gdyby...a moze jakies wskazówki na STAN OBECNY ?

! Odpowiedz
0 0 ~adam

Doceniam wiedzę, umiejętności tej pani ale trzeba być trochę nieodpowiedzialnym, żeby dane, od których zależy czyjeś życie trzymać na jednym komputerze i nie mieć kopi zapasowych. Nie trzeba być specjalnie uzdolnionym informatycznie aby wiedzieć, że laptop może się zepsuć, ulec zniszczeniu lub kradzieży. Szczerze wątpię, że dane uda się odzyskać - złodzieje zwykle nie są osobami, którym zależy na dobru innych ludzi.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 1 ~km

Ludzie dzielą się na dwa rodzaje: tych, którzy robią kopie zapasowe i tych, którzy będą robić kopie zapasowe.

! Odpowiedz
0 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
0 0 ~Wisnia

Informacja nie prawdziwa (przyciaganie uwagi userow dla mediow)

! Odpowiedz
0 0 ~Sławek

Myślę, że podanie chociażby modelu, wyposażenia i jakichś ewentualnych cech charakterystycznych tego komputera mogło by ułatwić ewentualną pomoc.

! Odpowiedz