Wakacyjna Wirtualna

Wakacyjna Wirtualna


Wakacje to czas, w którym zmianom ulegają typowe zachowania internautów. Podczas dwóch letnich miesięcy zmienia się sposób korzystania z Internetu i profil szukanych informacji. Wśród najbardziej poszukiwanych tematów znajdują się: oferty biur podróży, relacje z podróży czy strony o atrakcyjnych turystycznie regionach.

Dla wszystkich tych internautów, którzy nie rozstają się z Internetem na wakacje, a szukają w Sieci informacji o atrakcyjnych sposobach i formach spędzania wolnego czasu, zespół Wirtualnej Polski przygotował serwis Wakacje. Witryna zawiera informacje przydatne w planowaniu podróży po Polsce (dział Zwiedzaj Polskę) i za granicą (Wyrusz w świat). Znalazły się tu oferty wycieczek biur podróży, propozycje last minute, rekomendacje redaktorów serwisu - doświadczonych obieżyświatów: gdzie warto pojechać i co "należy" zobaczyć.

Pod adresem Wakacje.wp.pl można sprawdzić pogodę w całej Polsce, repertuar kin i teatrów, bazę noclegową i gastronomiczną, zarezerwować hotel czy zaplanować trasę przejazdu koleją. Znajdują się tu również porady ekspertów m.in. jak sprawdzić czy biuro podróży jest solidne?; co znaczy, że w samolocie zrobiono "overbooking" czy co spakować na wyprawę trekkingową?

Internauci skorzystają tu także z wielu interaktywnych atrakcji związanych z tematyką słońca, lata, odpoczynku. Mogą wysłać wakacyjną, internetową kartkę do przyjaciół i znajomych, zainstalować wakacyjny wygaszacz ekranu, wziąć udział dyskusji na czacie dnia o wakacjach i sposobach spędzania wolnego czasu. Dla wszystkich, którzy lubią zamorskie podróże, przygotowano liczne konkursy, w których nagrodami są m.in. bilety na rejsy promem Stena Line. Partnerami medialnymi serwisu są: Radio Plus i miesięcznik Voyage.

Wirtualna Polska objęła patronatem medialnym wiele imprez kulturalnych, rozrywkowych i sportowych, odbywających się w sezonie letnim w wielu miejscach Polski. Są to m.in. festiwal jazzowy Gdynia Summer Jazz Days, Idea Saling Days, Festiwal Gwiazd - Międzyzdroje, Festiwal Muzyczny w Kazimierzu, Idea Prokom Open czy Festiwal Filmowy w Sanoku.

+ BiznesNet: Grupowe zakupy w WP
+ BiznesNet: Wirtualnie grasz-praktykę masz
+ BiznesNet: Kampania Wirtualnej Polski

+ Wakacje.wp.pl

opr. Michał Gonczarski
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.