11,6000 zł
0,00% 0,0000 zł
Wittchen S.A. (WTN)

Zawarcie znaczących umów z mBank S.A. – aneks do umowy o linię wieloproduktową oraz aneks do umowy elektronicznej zapłaty zobowiązań

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 31 / 2019
Data sporządzenia: 2019-10-01
Skrócona nazwa emitenta
WITTCHEN S.A.
Temat
Zawarcie znaczących umów z mBank S.A. – aneks do umowy o linię wieloproduktową oraz aneks do umowy elektronicznej zapłaty zobowiązań
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Wittchen S.A. z siedzibą w Palmirach („Spółka” lub „Emitent”), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 24/2019 z dnia 30 maja 2019 r., niniejszym informuje, że Spółka zawarła z mBank Spółka Akcyjna aneks nr 8 do umowy o linię wieloproduktową nr 38/098/14/Z/VX z dnia 13 października 2014 r. z późn. zm. („Umowa Ramowa”), ustalający nowy termin ważności linii i termin ważności innych produktów wynikających z Umowy Ramowej, w tym w zakresie terminu spłaty kredytu wielowalutowego w rachunku bieżącym - do dnia 30 września 2021 roku. Z zawartego aneksu nr 8 do Umowy Ramowej, wynika także możliwość, aby termin ważności gwarancji, akredytywy wykraczał poza termin ważności linii i nie przekroczył dnia 29 września 2023 roku dla gwarancji oraz 30 września 2022 dla akredytyw.

Ponadto, Spółka zawarła z mBank Spółka Akcyjna aneks do umowy elektronicznej zapłaty zobowiązań nr 38/053/19/Z/ZE, na podstawie którego wydłużony został do dnia 29 stycznia 2021 roku termin ważności przyznanego limitu dotyczącego możliwości realizowania zleceń zapłaty zobowiązań.

Aneks do Umowy Ramowej jak również aneks do umowy elektronicznej zapłaty zobowiązań nie zawierają postanowień odbiegających od standardowych warunków, które są stosowane przy tego rodzaju umowach. Informację o podpisaniu ww. umów Spółka uznała za poufną ze względu na istotną w skali Emitenta wartość umów oraz ich znaczenie dla Spółki.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-10-01 Jędrzej Wittchen Prezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.