W weekend przerwy w wielu bankach

Najbliższy weekend będzie pracowity dla informatyków w wielu bankach. Prace modernizacyjne zamierza przeprowadzić kilka instytucji. Przerwy techniczne zapowiadają m.in. Alior Bank, Getin Bank, Bank Pocztowy i eurobank.

Przerwa techniczna w dostępie do usług elektronicznych Banku Pocztowego rozpocznie się w piątek (8 marca) o godzinie 20:30. Prace potrwają do soboty (9 marca) do godziny 18:00. Instytucja informuje, że w tym czasie płatności kartą oraz wypłaty z bankomatów będą przebiegać bez zakłóceń. Infolinia będzie dostępna tylko w trybie informacyjnym. W tym samym czasie podobne trudności dotkną klientów korzystających z usług pod szyldem EnveloBank.

(fot. lucadp / YAY Foto)

W Getin Banku w nocy z soboty na niedzielę (z 9 na 10 marca) nie będzie działać bankowość internetowa i mobilna. Prace potrwają od godziny 0:00 do 5:30.

Prace modernizacyjne na najbliższy weekend zapowiada również eurobank. W nocy z 8 na 9 marca (z piątku na sobotę) w godzinach 23:35 - 06:00 nie będzie można korzystać z serwisu eurobank online oraz aplikacji mobilnej.

W gotówkę powinni zaopatrzyć się klienci Neobanku, którzy zamierzają dokonywać płatności w nocy z soboty na niedzielę. 10 marca w godzinach od 0:00 do 4:00 nie bank zapowiada przerwę w działaniu kart i bankomatów.

W Alior Banku od piątku (8 marca) od godz. 23:00 do soboty (9 marca) do godz. 8:00 niedostępny będzie nowy system bankowości internetowej. Instytucja będzie prowadzić w tym czasie prace serwisowe.

Prace modernizacyjne zapowiada także Santander Consumer Bank. Potrwają one od piątku (8 marca) od godz. 19:00 do niedzieli (11 marca) do godzin porannych. W tym czasie bankowość Internetowa będzie niedostępna, ale przerwa nie będzie mieć wpływu na możliwość dokonywania płatności kartami kredytowymi.

MK

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 4 1202rwnoomc

Od kiedy Bank Zachodni "stał się" Santanderem - spadła jakość obsługi, a wzrosła pazerność!

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne