W weekend przerwy w dużych bankach

W najbliższy weekend kilka instytucji zamierza przeprowadzić prace serwisowe. Dla klientów oznacza to przerwy w dostępie do usług bankowości elektronicznej i płatności. Na utrudnienia powinni przygotować się m.in. użytkownicy kont Banku Pekao i Banku BGŻ BNP Paribas.

Przerwę techniczną zapowiada Bank Pekao. Jak informuje instytucja, 3 lutego (niedziela) w godzinach 4:30 – 6:00 mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do serwisów Pekao24 (w tym aplikacji PeoPay), serwisów Xelion i usług maklerskich.

(fot. lucadp / YAY Foto)

Prace serwisowe w weekend ma zamiar przeprowadzić także Bank BGŻ BNP Paribas. Potrwają one od piątku (1 lutego) od godz. 21:00 do godz. 10:00  w sobotę (2 lutego). Systemy bankowości internetowej i mobilnej będą niedostępne. Bank informuje, że operacje kartowe i dostęp do bankomatów będą przebiegać bez żadnych zakłóceń.

W Idea Banku, w związku z pracami modernizacyjnymi, będzie miała miejsce przerwa w dostępie do bankowości internetowej Idea Cloud. Utrudnienia potrwają od godziny 22:00 w piątek (1 lutego) do godziny 6:00 w sobotę (2 lutego).

Z kart płatniczych oraz bankomatów nie będą mogli skorzystać w nocy z niedzieli na poniedziałek klienci neoBanku. Przerwa potrwa od północy do 6:00, 4 lutego.

MK

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne