W weekend przerwy techniczne w kilku bankach

2019-07-19 14:38
publikacja
2019-07-19 14:38

Zbliża się weekend a wraz z nim przerwy w niektórych bankach. W tym tygodniu większość klientów będzie jednak mogła korzystać z usług swojego banku bez przeszkód. Prace, których efektem ubocznym może być czasowe ograniczenie dostępu do bankowości internetowej lub bankomatów, zapowiedziało kilka instytucji.

Wśród banków informujących o pracach serwisowych w ten weekend znajdują się Bank Pocztowy, BNP Paribas Bank Polska, Credit Agricole Bank Polska, EnveloBank, Getin Noble Bank, mBank oraz Nest Bank.

W weekend przerwy techniczne w kilku bankach / fot. lucadp / YAY Foto

Bank Pocztowy i EnveloBank

Na krótką przerwę w dostępie do bankowości internetowej przygotowuje klientów Bank Pocztowy. W piątek w nocy (19 lipca 2019 r.), począwszy od godziny 23.20 użytkownicy serwisu transakcyjnego mogą napotkać na problemy z zalogowaniem się do systemu. Prace informatyczne powinny się zakończyć w ciągu 40 minut. Przerwa obejmuje infolinię, a także bankowość elektroniczną oraz mobilną internetowej marki banku – EnveloBanku.

BNP Paribas Bank Polska

Tej samej nocy na problemy z dostępem do niektórych usług mogą również narzekać korzystający z bankowości internetowej BNP Paribas. W sobotę (20 lipca) od godz. 0.00 nie będzie możliwe dokonywanie płatności BLIK oraz realizowanie przelewów paybylink/paybynet. Bank przewiduje, że o godz. 2.00 prace serwisowe zostaną zakończone.

Credit Agricole Bank Polska

Dłuższą przerwę zapowiada na swojej stronie internetowej Credit Agricole. O godz. 22.00 w sobotę (20 lipca) nastąpi wyłączenie bankowości internetowej, mobilnej, serwisu tekstowego, automatycznego serwisu telefonicznego IVR, płatności internetowych Przelew Online oraz BLIK. Z większości wymienionych usług będzie można korzystać od godz. 12.00 w niedzielę (21 lipca). W przypadku serwisu telefonicznego przerwa potrwa trochę dłużej – do godz. 16.00.

Getin Noble Bank

O niedostępności bankowości internetowej i mobilnej informuje również Getin Noble Bank. Prace konserwacyjne będą miały miejsce w nocy z soboty na niedzielę (20/21 lipca) między godz. 23.00 a godz. 8.00.

mBank

mBank przeprowadzi prace techniczne o podobnej porze. W niedzielę (21 lipca) od godz. 2.00 do godz. 9.30 nie będzie możliwe złożenie żadnego wniosku. Trochę krócej klienci będą musieli się borykać z brakiem dostępu do bankowości internetowej i mobilnej (od godz. 2.30 do godz. 9.00) oraz brakiem możliwości realizowania płatności kartą i dokonywania wypłat i wpłat w bankomacie (od godz. 2.30 do godz. 7.30). W tym czasie infolinia będzie funkcjonowała w trybie informacyjnym.

Nest Bank

O możliwych utrudnieniach w dostępie do bankowości elektronicznej informuje również Nest Bank. Prace nad systemami zajmą większość soboty (20 lipca) i potrwają od godz. 0.00 do godz. 17.00.

MDe

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki