REKLAMA

Zakupy online ze Smyk.pl do odbioru w punktach poczty

2020-04-16 10:54
publikacja
2020-04-16 10:54

Poczta Polska rozszerzyła współpracę ze sklepem Smyk.pl. Klienci zamówią zakupy do jednego z 12 tys. punktów odbioru w całej Polsce znajdujących się m.in. w Biedronkach, sklepach sieci Żabka czy na stacjach Orlenu.

fot. / / Poczta Polska

Poczta Polska i Smyk.pl współpracują na większą skalę. Zakupy online ze Smyk.pl będzie klienci odbiorą w jednym z około 12 tys. punktów Poczty Polskiej. Zamówienie ze sklepu internetowego Smyk.pl będzie można zamówić z odbiorem:

  • na poczcie,
  • na stacjach Orlenu,
  • w kioskach Ruch,
  • w sklepach sieci Żabka,
  • w automatach Smartbox w wybranych palcówkach i sklepach Biedronka.

- Do tej pory klienci Smyka, mogli korzystać z tradycyjnej dostawy kurierskiej Pocztex, teraz zyskają dostęp do nowoczesnej sieci punktów odbioru (...) Dodam, że w obliczu aktualnej sytuacji w kraju i konieczności zamknięcia sklepów stacjonarnych, jest to także dodatkowo wsparcie dla naszych klientów w sprzedaży online – przeczytamy komentarz Rafała Makowskiego, menedżera ds. rozwoju sieci click&collect w Poczcie Polskiej na stronie dlahandlu.pl.

W związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawriusa coraz więcej sklepów w Polsce rozszerza sprzedaż online. Zakupy w Carrefour i Biedronce można zrobić za pomocą aplikacji Glovo. Markety wprowadzają również szereg nowych rozwiązań. W Auchan można zamówić gotowe koszyki z produktami i odebrać m.in. na parkingu sklepu.

DF

Źródło:
Tematy
Zyskaj nawet 250 zł z Kontem 360°

Zyskaj nawet 250 zł z Kontem 360°

Powiązane: Zakupy w sieci

Komentarze (1)

dodaj komentarz
karbinadel
Prawda jest taka, że firmy masowo przechodzą na InPost lub UPS - bo się wystraszyły, że Sasin zarżnie pocztę swoim durnowatym pomysłem z "wyborami"

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki