W neoBank internetowy oddział i nowa lokata

10 sierpnia br. ruszył internetowy oddział neoBANKU. Z tej okazji neoBANK oferuje na promocyjnych warunkach nową, 3-miesięczną lokatę onLINE z niezwykłym oprocentowaniem – nawet do 6,86% - i dzienną kapitalizacją odsetek.

Oddział onLINE powołany został z myślą o udostępnieniu szerokiego wachlarza produktów klientom w najbardziej komfortowy sposób - w dowolnym miejscu na świecie, przez 24 godziny na dobę, bez wychodzenia z domu i oczekiwania w kolejkach.

Oddział onLINE to produkty dla klientów indywidualnych – konta osobiste i oszczędnościowe, atrakcyjne lokaty, w tym szeroka gama lokat z dziennym naliczaniem odsetek, a także pożyczki i kredyty gotówkowe. Klientom, będącym przedsiębiorcami, bank poleca kredyty obrotowe, inwestycyjne oraz wyjątkowy na rynku – kredyt dla deweloperów.

Korzystanie z Oddziału onLINE to:

 •     Oszczędność czasu i pieniędzy – aby zamówić produkty wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek i wszelkie dalsze formalności załatwiać bezpośrednio w domu za pośrednictwem Internetu lub telefonu.
 •     Profesjonalna obsługa – doradcy neoBANKU skontaktują się z każdym Klientem o ustalonej przez niego porze. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, by doradca udzielił szczegółowych informacji na temat wybranych produktów i usług. W każdym momencie Klienci mogą również skorzystać z porad doradców kontaktując się z dedykowaną im infolinią.
 •     Indywidualne podejście – elastyczna oferta, szczególnie w przypadku produktów kredytowych, sprawia, że każdy Klient traktowany jest  indywidualnie tak, aby spełnione zostały jego  oczekiwania.
 •     Dopasowanie produktów do potrzeb  Klientów – wprowadzane przez Bank rozwiązania powstają na podstawie opinii, sugestii i rad Klientów.
 •     Bezpieczeństwo – właścicielem Oddziału onLINE jest neoBANK, wielokrotnie nagradzany, największy bank Spółdzielczej Grupy Bankowej, lider bankowości spółdzielczej w Polsce, objęty systemem gwarantowania Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Oddział onLINE dostępny jest pod adresem online.neobank.pl

Z okazji uruchomienia oddziału internetowego, neoBANK proponuje promocyjną Lokatę onLINE, oprocentowaną na poziomie 6% skali roku, a dzięki dziennej kapitalizacji odsetek zysk z lokaty w całości wypłacany jest jej posiadaczowi.


Dodatkowo pierwsze 2 tysiące lokat onLINE założonych na jednostkową kwotę 10.000 zł, otrzyma promocyjne oprocentowanie w wysokości 6,86% w skali roku, co odpowiada oprocentowaniu w wysokości 8,5% w skali roku z kapitalizacją po okresie umownym.


Aby założyć Lokatę onLINE wystarczy uruchomić za pośrednictwem Oddziału onLINE bezpłatny rachunek osobisty neoKONTO, lub inny, dowolnie wybrany przez siebie rachunek osobisty – np. neoKONTO BANKOMATOWE, wraz z bezpłatnie uruchamianą bankowością internetową neoBANK24, a następnie spośród lokat dostępnych w serwisie wybrać i założyć Lokatę onLINE.

Szczegółowe warunki:

 •  okres trwania lokaty - 3 miesiące,
 •  dzienna kapitalizacja odsetek,
 •  oprocentowanie stałe w wysokości 6% w stosunku rocznym,
 •  dzięki odsetkom stawianym do dyspozycji codziennie, zysk z lokaty onLINE wynosi tyle, ile na lokacie oprocentowanej w wysokości 7,45% w skali roku z kapitalizacją po okresie umownym,
 •  minimalny wkład jednostkowy to 1.000 zł, maksymalny – 10.000 zł,
 •  jeden klient może założyć dowolną ilość lokat, jednak ich suma nie może przekroczyć 500.000 zł  
 •  lokatę może założyć wyłącznie osoba fizyczna nie będąca dotychczas klientem neoBANK.

Więcej informacji na online.neobank.pl

Przychód z lokat podlega opodatkowaniu zgodnie z aktualnym stanem prawnym.

neoBANK jest nazwą handlową Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego.

/neoBank
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne