0,0400 zł
0,00% 0,0000 zł
Vedia SA (VED)

Korekta raportu nr 1/2014

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 7 / 2014
Data sporządzenia: 2014-01-09
Skrócona nazwa emitenta
VEDIA S.A.
Temat
Korekta raportu nr 1/2014
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd spółki Vedia S.A. informuje, iż w raporcie bieżącym nr 1/2014 z dnia 07.01.2014 r. nie wskazano podmiotu, który nabył akcje serii E. W związku z powyższym dokonuje się następującej korekty raportu bieżącego nr 1/2014.:

Było:

Zgodnie z art. 70 pkt. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, Zarząd Spółki Vedia S.A. informuje, iż otrzymał od Członka Rady Nadzorczej informację o zwiększeniu przez podmiot zależny od Członka Rady Nadzorczej udziału powyżej 10% w ogólnej liczby głosów.
Członek Rady Nadzorczej zgodnie z art. 69 ust. 1 pkt. 2 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, poinformował, że iż w wyniku zarejestrowania przez Sąd rejestrowy w dniu 30.12.2013 r. podwyższenia kapitału zakładowego podmiot zależny od członka Rady Nadzorczej Spółki nabył 3 421 052 akcje Vedia S.A. i w związku z tym nastąpiło zwiększenie udziału tego podmiotu zależnego z poniżej 5% w ogólnej liczby głosów i osiągnięcie w wyniku tego zwiększenia udziału więcej, niż 10% ogólnej liczby głosów.
Liczba akcji i głosów z akcji posiadanych przez podmiot zależny od Członka Rady Nadzorczej przed zmianą udziału wynosiła 100.
Liczba aktualnie posiadanych akcji i głosów z akcji przez podmiot zależny od Członka Rady Nadzorczej wynosi aktualnie 3 421 152. Procentowy udział w kapitale zakładowym Vedia S.A. wynosi obecnie 11,9%, natomiast w ogólnej liczbie głosów 11,9%.
Członek Rady Nadzorczej poinformował, iż podmiot od niego zależny w najbliższym czasie może zwiększać, jak i zmniejszać ilość akcji spółki Vedia S.A. w zależności od bilansowych osiągnięć spółki.

Jest:

Zgodnie z art. 70 pkt. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, Zarząd Spółki Vedia S.A. informuje, iż otrzymał od Pana Ireneusza Rymaszewskiego - Członka Rady Nadzorczej informację o zwiększeniu przez Rymaszewski Asset Ltd. (podmiot zależny od Pana Ireneusza Rymaszewskiego – Członka Rady Nadzorczej) udziału powyżej 10% w ogólnej liczby głosów.
Pan Ireneusz Rymaszewski - Członek Rady Nadzorczej zgodnie z art. 69 ust. 1 pkt. 2 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, poinformował, że iż w wyniku zarejestrowania przez Sąd rejestrowy w dniu 30.12.2013 r. podwyższenia kapitału zakładowego Rymaszewski Asset Ltd. (podmiot zależny od Pana Ireneusza Rymaszewskiego – Członka Rady Nadzorczej) nabył 3 421 052 akcje Vedia S.A. i w związku z tym nastąpiło zwiększenie udziału tego podmiotu zależnego z poniżej 5% w ogólnej liczby głosów i osiągnięcie w wyniku tego zwiększenia udziału więcej, niż 10% ogólnej liczby głosów.
Liczba akcji i głosów z akcji posiadanych przez Rymaszewski Asset Ltd. (podmiot zależny od Pana Ireneusza Rymaszewskiego – Członka Rady Nadzorczej) przed zmianą udziału wynosiła 100.
Liczba akcji i głosów z akcji aktualnie posiadanych przez Rymaszewski Asset Ltd. (podmiot zależny od Pana Ireneusza Rymaszewskiego – Członka Rady Nadzorczej) wynosi aktualnie 3 421 152. Procentowy udział w kapitale zakładowym Vedia S.A. wynosi obecnie 11,9%, natomiast w ogólnej liczbie głosów 11,9%.
Pan Irenuesz Rymaszewski - Członek Rady Nadzorczej poinformował, iż Rymaszewski Asset Ltd. (podmiot zależny od Pana Ireneusza Rymaszewskiego – Członka Rady Nadzorczej) w najbliższym czasie może zwiększać, jak i zmniejszać ilość akcji spółki Vedia S.A. w zależności od bilansowych osiągnięć spółki.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2014-01-09 Mirosław Włodarczyk Prezes Zarządu Mirosław Włodarczyk
2014-01-09 Dariusz Kwiatkowski Członek Zarządu Dariusz Kwiatkowski
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.