Używane auta G2: pewniej i taniej

Z końcem listopada General Motors Poland uruchomił nowatorski program sprzedaży samochodów używanych G2 w punktach dilerskich Opla. Celem programu jest wyeliminowanie trudności związanych z zakupem aut używanych, w tym ryzyka wad technicznych. Uruchomieniu programu towarzyszy promocyjna oferta kredytów samochodowych w GMAC Banku – 4,9% dla wszystkich marek.
G2 to nowatorski program sprzedaży samochodów używanych wszystkich marek stworzony przez General Motors Poland w punktach dilerskich Opla sprzedających używane samochody na terenie całego kraju. Głównym założeniem programu G2 jest wyeliminowanie wszelkich niedogodności i trudności związanych z zakupem używanego auta. Kupując pojazd u dilera G2 mamy pewność, że przeszedł on szczegółową kontrolę techniczną oraz posiada gwarancję mechaniczną i usługę assistance.

W ramach wsparcia programu G2 GMAC Bank przygotował specjalną ofertę kredytów samochodowych. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać do odwołania i wynosi 4,9% na każdy samochód używany dowolnej marki.

Oprocentowanie kredytów na auta używane w programie G2:


 

Oprocentowanie

Wpłata własna

Okres kredytu (mies.)

Oferta promocyjna

(do odwołania)

4,90% min.20% max. 36

Oferta standardowa

8,90% - 12,40%

min.10%

max. 72


 

(suma okresu kredytu i wieku samochodu nie może przekroczyć 10 lat)

Samochody w ramach programu G2 podzielono na trzy segmenty: Premium, Select i Economy. Każdy z nich oferuje inne korzyści związane z wiekiem, przebiegiem oraz okresem gwarancji:

G2 Premium Segment G2 Premium to auta z najbardziej wszechstronną gwarancją, prawie nowe i z niewielkim przebiegiem. G2 Premium zapewnia 2-letnią gwarancję na sprawność techniczną samochodu i standardową roczną pomoc drogową w ramach G2 assistance.

G2 Select G2 Select posiada rozszerzoną gwarancję mechaniczną. Samochody mają niewielkie przebiegi i są w nienagannym stanie technicznym. W opcji znajduje się standardowa 6-miesięczna gwarancja na sprawność techniczną samochodu oraz 6-miesięczna usługa pomocy drogowej.

G2 Economy W G2 Economy znajdziemy dokładnie sprawdzone samochody z 3-miesięczną gwarancją mechaniczną oraz 3-miesięczną usługą assistance.

Oferta G2 jest dostępna w autoryzowanych punktach dilerskich programu G2 na terenie całego kraju. Dodatkowe informacje o programie oraz listę dilerów G2 znajdą Państwo na stronie www.g2.pl



GMAC Bank Polska S.A / www.prnews.pl

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Waldek

Tak własnie udało mi się kupic takie autko z gwarancją.
Musiałem sobie ustawić sam na stacji diagnostycznej swiatła ,które były całkiem opuszczone do dołu , wymienić klocki hamulcowe i tacze ,bo tłukło ,a do tego wszystkiego tak naprawdę to nie wiem co obejmuje ta gwarancja ,ksiązka jest nieczytelna a OWU nie moge nigdzie znaleźć. Na końcu w informacjach ksiązki pisze sie o & 21 ,a sama ksiązka ma tytych & tylko 12 . Wydaje mi się ,ze lepiej powal;czyć o mniejsza cenę auta

Pokaż cały komentarz !
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl