REKLAMA

Urządzenie drukujące Aficio

2008-05-13 08:00
publikacja
2008-05-13 08:00
Firma Ricoh Polska poinformowała o rozszerzeniu oferty o nowe urządzenie drukujące serii Aficio™ SP8200DN. Inteligentne urządzenie wyposażone w różnorodne opcje obsługi papieru może służyć do zadań druku codziennego, jak i do zadań wysokonakładowych.

Aficio™ SP8200DN zaspokaja potrzeby drukowania z prędkością aż 50 stron na minutę. Potężny podajnik papieru gwarantuje nieprzerwaną pracę do 4,400 arkuszy. Nowe urządzenie Ricoh gwarantuje bezproblemowy, profesjonalny i niedrogi przepływ dokumentów. Aficio ™ SP8200DN zapewnia wysoką wydajność wydruku i oszczędność czasu. Nagrzewa się w ciągu zaledwie 25 sekund a pierwszy wydruk pojawia się w 3,5 sekundy. Urządzenie oferuje szeroką gamę obsługiwanego papieru – od druku na papierze o gramaturze do 169g/m2, po obsługę papieru do 216 g/m2. W standardzie jest kompatybilne z większością środowisk hosta. Opcjonalna jednostka IPDS pozwala na bezpośredni druk transakcyjny bez użycia dodatkowych urządzeń.

Ricoh Aficio™ SP8200DN, poza szerokim wyborem nośników czy profesjonalnym wykańczaniem dokumentów, oferuje zaawansowaną ochronę dzięki zabezpieczeniu poufnych danych przez szyfrowanie, kontrolę dostępu, kasowanie oraz nadpisywanie tymczasowych danych, zabezpiecza również przed nieautoryzowanym kopiowaniem dzięki zastosowaniu znaku wodnego.

Ceny i dostępność

Aficio™ SP8200DN - najnowszy produkt w ofercie cyfrowych urządzeń biurowych firmy Ricoh dostępny jest na rynku polskim w cenie poprzednika Aficio™ SP8100DN - 9.242 PLN + VAT, objęty jest dwuletnią gwarancją. Firma Ricoh produkuje jeden z najszerszych asortymentów kopiarek, drukarek, skanerów, faksów i urządzeń wielofunkcyjnych, a także zaawansowane rozwiązania programowe.

Firma Ricoh utworzona w Japonii w roku 1936, jest korporacją o zasięgu ogólnoświatowym, obejmującą 390 firm i oddziałów, a także 26 zakładów produkcyjnych. Należy do dziesięciu największych na świecie firm informatycznych. Jest największym producentem cyfrowych wielofunkcyjnych urządzeń biurowych. Gama produktów Ricoh obejmuje również czarno-białe i kolorowe drukarki laserowe, faksy, powielacze cyfrowe, skanery, cyfrowe aparaty fotograficzne oraz oprogramowanie.

Polski oddział Ricoh powstał w kwietniu 1996 roku zastępując działającego do tej pory dystrybutora. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Poza tym firma ma cztery oddziały: w Katowicach, Poznaniu, Szczecinie oraz Wrocławiu, a także sieć Autoryzowanych Partnerów Handlowych.

Redakcja

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki