REKLAMA

Ursynalia 2013: Kolejna gwiazda odwołuje swój koncert

2013-05-29 11:36
publikacja
2013-05-29 11:36
Amerykański zespół punk-rockowy Bad Religion odwołał swój występ na tegorocznym Studenckim Festiwalu "Ursynalia". Basista Jay Bentley napisał oświadczenie na oficjalnym profilu zespołu na facebooku: "Niestety, po raz pierwszy od 33 lat, z powodu nie wywiązania się organizatorów z umowy, nie mieliśmy wyboru i musieliśmy odwołać nasz występ na festiwalu Ursynalia w Warszawie 31 maja 2013. Postaramy się zorganizować koncert w Polsce w sierpniu podczas naszej europejskiej trasy." Organizatorzy festiwalu nie zajęli jeszcze stanowiska w tej sprawie.

To już druga gwiazda festiwalu, która odwołała swój występ. Wcześniej z przyjazdy zrezygnowała grupa ZZ TOP. W tej sprawie oświadczenie organizatorów pojawiło się na oficjalnej stronie internetowej Ursynaliów 25. maja.

Tegoroczne Ursynalia odbędą się w dniach 31 maja - 2 czerwca na terenie Kampusu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Na scenie będzie można zobaczyć między innymi takie zespoły jak Motörhead , HIM czy Bullet Fot My Valentine.Informacyjna Agencja Radiowa(IAR)/Konrad Słoka/K.P.
Źródło:IAR
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki