REKLAMA
DZIEŃ UE

Union Investment TFI zachęca do kreowania marzeń na Facebook

2010-10-22 07:40
publikacja
2010-10-22 07:40

Kierując się dewizą, że podstawą dobrych relacji jest interakcja, Union Investment TFI uruchomiło na swoim profilu na Facebook konkurs „Kreator marzeń”.


– Ideą konkursu jest pokazanie, że wszystko zaczyna się od marzeń. To one wyznaczają nam indywidualne cele, także te inwestycyjne. Dlatego zachęcamy użytkowników Facebook do opisania bądź wizualizacji – za pomocą specjalnej aplikacji – swoich marzeń w postaci indywidualnych planów na najbliższe 15 lat – mówi Agnieszka Padzik-Wołos, odpowiedzialna za komunikację Union Investment TFI w Internecie i nowych mediach.


Aby wziąć udział w konkursie, należy zostać fanem profilu Union Investment, a następnie stworzyć swój indywidualny plan na 15 lat, poprzez aplikację konkursową w profilu Union Investment. Zgłaszane projekty powinny składać się z krótkiego opisu celu, który można zilustrować obrazkami z dostępnej biblioteki zdjęć bądź swoimi własnymi zdjęciami.


– Planów nie będziemy osądzać arbitralnie jako Union Investment. O zwycięzcach  zdecydują inni uczestnicy konkursu, co stwarza użytkownikom dodatkową możliwość interakcji – dodaje Agnieszka Padzik-Wołos.   

Konkurs potrwa do 8 listopada 2010r. Zwycięzcą zostanie osoba, której plan dzięki głosom fanów zdobędzie największą popularność w serwisie. Dla autorów dwóch najciekawszych planów inwestycyjnych przewidziano nagrody w postaci multimedialnych telefonów iPhone 4. Szczegóły konkursu „Zaplanuj swoje marzenia z Union Investment”, w tym regulamin znaleźć można na profilu Union Investment w Facebook, w zakładce Kreator marzeń./ Union Investment TFI
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Potrzebujesz niezawodnego połączenia            z siecią? Sprawdź ofertę Plusa dla firm!

Potrzebujesz niezawodnego połączenia z siecią? Sprawdź ofertę Plusa dla firm!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki