REKLAMA

Ubezpieczenie mPodróżnik w mBanku

2003-07-15 14:18
publikacja
2003-07-15 14:18
mBank jako pierwszy bank w Polsce umożliwia zakup ubezpieczenia przez Internet. Cechą szczególną oferowanego produktu, jest potwierdzenie zakupu polisy wysyłane SMS-em i e-mailem w ciągu 24 godzin od momentu dokonania transakcji.

mBank, detaliczne ramię BRE Banku SA, wraz z Towarzystwem Ubezpieczeń Generali SA, wprowadza do swojej oferty ubezpieczenie turystyczne mPodróżnik na wyjazdy zagraniczne. Ubezpieczenie skierowane jest do Klientów mBanku, którzy chcą czuć się bezpiecznie podczas podróży zagranicznej. Polisa mPodróżnik, którą wyróżnia korzystna cena, minimum formalności i wygodny dostęp z każdego miejsca i o każdej porze, zapewnia Klientom komfort, oszczędność kosztów i poczucie bezpieczeństwa.

Oferta mPodróżnik charakteryzuje się:

- bardzo szybkim potwierdzeniem nabycia ubezpieczenia - wysyłanym SMS-em i e-mailem w ciągu 24 godzin od momentu dokonania transakcji,
- najniższą na rynku ceną z dodatkową 20% zniżką dla młodzieży do 26 lat, rodzin oraz grup powyżej 10 osób,
- możliwością ubezpieczenia skutków amatorskiego uprawiania narciarstwa,
- automatycznym pokryciem kosztów zaistniałych za granicą (powyżej 200 zł) bez konieczności wydatkowania środków własnych,
- prostą i wygodną formą zakupu on-line,
- szerokim zakresem pomocy „assistance” oraz ubezpieczenia: kosztów leczenia, transportu medycznego; ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie utraty lub uszkodzenia bagażu podróżnego, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody na osobie i w mieniu.

Numer polisy otrzymany w formie zdalnej jest wystarczającym potwierdzeniem zakupu ubezpieczenia. W ciągu 48 godzin od momentu zawarcia umowy, Klientowi zostaje wysłana polisa w formie papierowej. mPodróżnik oferowany jest w trzech wariantach: srebrnym, złotym i platynowym. Warianty różnią się zakresem gwarantowanych świadczeń i wysokością sum ubezpieczenia. Cena ubezpieczenia za jeden dzień podróży wynosi już od 1,57 PLN.

Wariant srebrny:
- ubezpieczenie kosztów leczenia,
- ubezpieczenie transportu medycznego,
- ubezpieczenie natychmiastowej pomocy "assistance",
- ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.

Wariant złoty i platynowy:
- ubezpieczenie kosztów leczenia,
- ubezpieczenie transportu medycznego,
- ubezpieczenie natychmiastowej pomocy "assistance",
- ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków,
- ubezpieczenie utraty lub uszkodzenia bagażu podróżnego,
- ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Ubezpieczenie mPodróżnik można nabyć przez serwis internetowy mBanku, wypełniając wniosek o zawarcie ubezpieczenia, płacąc usługą mTRANSFER: http://www.mbank.com.pl/oferta/ubezpieczenia/mpodroznik.html Informacje i pomoc w likwidacji szkód Klienci otrzymują w Centrum Pomocy Generali, czynnym przez całą dobę, dostępnym z dowolnego kraju na świecie.

mBank stale poszerza i rozwija swoją ofertę, wprowadzając produkty kredytowe, inwestycyjne oraz ubezpieczeniowe. W ciągu najbliższych miesięcy oferta ubezpieczeniowa dla Klientów mBanku zostanie rozszerzona o następne produkty, w tym m. in. ubezpieczenia mieszkaniowe. W styczniu br. został uruchomiony pierwszy w Polsce internetowy Supermarket Funduszy Inwestycyjnych - usługa, która umożliwia Klientom mBanku łatwy dostęp do szerokiej gamy funduszy inwestycyjnych różnych TFI. Zgodnie ze strategią oferowania najlepszych warunków Klientom za transakcje nabycia i umorzenia jednostek nie jest pobierana prowizja.

Od początku maja w ofercie mBanku znajdują się także trzy rodzaje kart kredytowych (Visa Electron, Visa Classic, Visa Gold). Oprocentowanie zaciąganego nimi kredytu wynosi od 17 proc. w skali roku i jest niższe od oprocentowania wielu kredytów odnawialnych.

mBank powstał w listopadzie 2000 roku. Dziś zajmuje znaczące miejsce w polskim sektorze bankowym i jest zdecydowanym liderem bankowości elektronicznej, będąc postrzeganym jako bank internetowy. Według raportu sporządzonego przez Radę Bankowości Elektronicznej przy Związku Banków Polskich, udział mBanku w liczbie Klientów korzystających z dostępu do rachunku bankowego przez Internet wynosi około 25%.

Towarzystwa ubezpieczeniowe Generali T.U. SA i Generali Życie T.U. SA należą do międzynarodowego koncernu Generali Group z siedzibą w Trieście, który w ciągu ponad 170 lat swojego istnienia zdobył zaufanie i stał się partnerem milionów klientów na całym świecie. Generali Group należy dzisiaj do grona największych instytucji finansowych na świecie. Prowadzi operacje finansowe w prawie 50 krajach zatrudniając prawie 60 tysięcy pracowników. Zrzesza 108 towarzystw ubezpieczeniowych, 54 spółek finansowych i holdingów, 13 firm działających na rynku nieruchomości. Zarządza aktywami wartości 206,4 mld euro.
KD
Źródło:
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Karty

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki