Ubezpieczenie kart VISA w Fortis Banku

Ubezpieczenie kart VISA w Fortis Banku

Od stycznia 2002r. Fortis Bank Polska SA wprowadził do wydawanych przez siebie kart VISA Classic i VISA Electron pakiet ubezpieczeń.

W przypadku karty VISA Classic ubezpieczenie jest związane z dokonaniem nieuprawnionych transakcji w związku z zagubieniem, kradzieżą lub rabunkiem karty, bez użycia kodu PIN, oraz dokonaniem transakcji z użyciem kodu PIN przez osoby trzecie, które weszły w jego posiadanie w wyniku kradzieży lub rabunku, na 24 godziny przed zastrzeżeniem karty. Suma ubezpieczenia wynosi 3.000 zł.

Posiadacze kart VISA Electron otrzymali ubezpieczenie, które zwalnia od odpowiedzialności w przypadku dokonania nieuprawnionych transakcji w związku z zagubieniem, kradzieżą lub rabunkiem karty, bez użycia kodu PIN, na 3 godziny przed zastrzeżeniem karty. Suma ubezpieczenia w tym przypadku wynosi 2.500 zł.

Ubezpieczenie obejmuje wszystkie karty VISA Classic i VISA Electron wydane przez Fortis Bank Polska SA. Posiadacze kart nie są obciążani żadnymi dodatkowymi opłatami związanymi z ubezpieczeniem. Ubezpieczenie jest ważne na całym świecie.

AR

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne