Uber wprowadza tryb ciszy

Na razie tylko w Stanach Zjednoczonych i na razie w ofercie przejazdów premium - Uber testuje nową funkcję "tryb ciszy", dzięki której klient zadecyduje, czy jest chętny do rozmów z kierowcą. 

(fot. Tyrone Siu / Reuters)

Jeśli tryb ciszy sprawdzi się w Stanach Zjednoczonych, niewykluczone, że zawita również do Polski. Jak podaje TechCrunch, w przejazdach premium Uber Black oraz Uber Black SUV Amerykanie mogą wybrać jedną spośród trzech nowych opcji dotyczących rozmów w czasie jazdy i są to: "Preferuję ciszę", "Chętnie porozmawiam" oraz "Bez preferencji". 

"Tryb ciszy" jest dostępny w menu aplikacji w ogólnych preferencjach. Nie można go zmienić podczas zamawiania przejazdu. W menu dotyczącym preferencji przejazdu znajdują się również: opcja bagażu, która daje kierowcy sygnał, aby pomóc zapakować walizkę klienta oraz opcja temperatury - pozwoli pasażerowi poprosić o podniesienie jej albo o obniżenie. 

UberBLACK jest dostępny w Polsce od lutego 2019 roku. Według informacji na stronie ta droższa funkcja pozwala zamówić samochody o wyższym standardzie i gwarantuje przejazd na najwyższym poziomie. 

WS

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne