Uber Comfort - pasażer ustali temperaturę i chęć rozmowy

2020-07-22 10:35
publikacja
2020-07-22 10:35
fot. Lutsenko_Oleksandr / Shutterstock

Uber wprowadził nową opcję przejazdu. Pasażerowie mogą wybrać usługę Comfort, czyli podróż z kierowcami najlepiej ocenionymi przez użytkowników.

Uber oprócz standardowych opcji dotyczących wyboru samochodu, jaki można zamówić, wprowadził nową usługę Comfort. To rozwiązanie dla osób, które chcą wybrać podróż z najlepiej ocenionymi kierowcami (min. 4,85) w aplikacji. W opcjach przejazdu użytkownik może m.in. zaznaczyć swoje preferencje odnośnie temperatury w samochodzie czy chęci do nawiązania rozmowy w trakcie podróży.

Od wtorku (21 lipca) nowa opcja standardu przewozu dostępna jest w pięciu polskich miastach:

  • Krakowie,
  • Poznaniu,
  • Warszawie,
  • Wrocławiu,
  • Trójmieście.

W ramach nowej usługi Uber Comfort klienci mogą również wybrać pojazd o wyższym standardzie - jedną z czterech dostępnych marek dwuletnich samochodów: auris combi, ford focus combi, toyota corolla sedan czy skoda octavia.

Przejazd w wyższym standardzie jest o około 30 proc. droższy niż normalna cena podróży, wynika z cen wyświetlających się po wybraniu opcji Comfort w aplikacji mobilnej.

DF

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (3)

dodaj komentarz
kaziemiera2020
Jak powstał Uber, to była naprawdę spoko opcja. Odkąd jeżdżą kierowcy z Ukrainy, to niestety poziom spadł. Nie mam nic do obcokrajowców, ale może chociaż z mapy by ich ktoś przeszkolił? Ja nie muszę wiedzieć, gdzie i jak ma jechać i dyktować kierowcy trasę.
stachsgh
Witam !!
Ha ha dobry żart :) flota pojazdów o wyższym standardzie - zwłaszcza Skoda. Jaka firma taki wyższy standard.
Jeśli już z pośród tych pojazdów o "wyższym standardzie" to według mnie kolejność jest taka:
Toyota Corolla
Toyota Auris Combi
Ford Focus Combi
Skoda Octavia
inwestujacy01
Z tym wyższym standardem to zależy do czego porównywać. W tym wypadku pewnie jest to wyższy standard w stosunku do tego co głównie jeździ na Uber X, czyli głównie flotowe skody fabie. Więc wiadomo, że segment C ma "wyższy standard" niż segment B. Fakt, nie są to auta luksusowe. Jak chcesz luksusowego ubera Z tym wyższym standardem to zależy do czego porównywać. W tym wypadku pewnie jest to wyższy standard w stosunku do tego co głównie jeździ na Uber X, czyli głównie flotowe skody fabie. Więc wiadomo, że segment C ma "wyższy standard" niż segment B. Fakt, nie są to auta luksusowe. Jak chcesz luksusowego ubera to zamów sobie Uber Black w Warszawie i będziesz jechać mercem czy innym audi ze skórzaną tapicerką. I tak koszt przejazdu uber comfort według mnie jest za niski w stosunku do wymagań bo to dalej wychodzi taniej niż taxi a auto będzie często lepsze niż taxi. Masa taksówek to jakieś 15 letnie mercedesy okulary a stawki mają wyższe. Inną sprawą jest to, że to będzie jak z Uber Select - jedno zamówienie na kilkadziesiąt "normalnych" zamówień Uber X.

Powiązane: Uber

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki