Uber Black wkrótce w Polsce

Uber w Polsce chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i zamierza uruchomić w Warszawie nową usługę - Uber Black, która zapewni przejazd tylko luksusowymi samochodami.

Jak podaje portal Komputer Świat, Uber chce oferować w Polsce także przejazdy bardziej luksusowe. W tym celu uruchomi w Warszawie nową usługę Uber Black, która będzie jeszcze lepsza niż dotychczasowy Select, oferujący wyższy poziom usługi od podstawowej (i najtańszej) wersji Pop.

By zostać kierowcą Uber Black, kandydat będzie musiał mieć minimalną średnią ocen wynoszącą 4,8. Oczywiście odpowiednie kryteria dotyczą także samych samochodów, gdzie obowiązkowe są m.in. skórzane fotele. Na podanej przez Ubera liście znajdują się takie marki jak Porsche, Lexus, Rolls-Royce, Bentley, BMW czy Maybach. Auta również nie mogą być starsze niż z 2012 r.

Póki co nie wiadomo jeszcze, jakie stawki będą obowiązywać w Uber Black, jednak za jakością zawsze kryje się odpowiednia cena. Porównując cenniki zagraniczne, usługa będzie nawet kilkukrotnie droższa niż zwykły przejazd Uberem.

DU

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
6 54 janek43

bez jaj, co tam robi BMW?

! Odpowiedz
8 21 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
1 19 dziki_losos

Lepiej nie, bo to by podpadało pod dyskryminację. Ale można spokojnie dodać wymaganie, że musi mówić płynnie w Twoim języku.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne