Trzy ofiary muzycznej imprezy w Hiszpanii

Tragedia podczas Halloween w Madrycie. 3 młode dziewczyny zginęły stratowane przez tłum a dwie są w krytycznym stanie. Do tragedii doszło na Thriller Music Park - myzycznej imprezie w której uczestniczyło 10 tys.osób.

Impreza odbywała się w Madrid Arena - znanym przez mieszkańców miasta oszklonym pawilonie, w którym często organizowane są dyskoteki i koncerty. Budynek ma kilka wejść, jednak w nocy otwarte było tylko jedno. Do tego żeby wydostać się z głównej sali najpierw trzeba wejść po kilku schodkach w górę a potem zejść w dół. O świcie ktoś wrzucił do korytarza bengalski ogień i na sali doszło do paniki.

Przeszkodą były schody, ludzie biegali jak opętani i jedni deptali drugich. Nie było jak uciec - opowiada uczestnik imprezy.

Kilka osób zostało przygniecionych przez tłum. Dwie zmarły podczas reanimacji a jedna w drodze do szpitala. Wszystkie miały od 18 do 25 lat.

Do paniki doszło tylko w pobliżu korytarza. Wielu z bawiących się o tragedii dowiedziało się dopiero rano, po zakończeniu imprezy.Informacyjna AgencjaRadiowa/IAR/Ewa Wysocka - Barcelona/moc

Źródło: IAR

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj