REKLAMA
WAŻNE

Trwa posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

2020-10-18 13:01
publikacja
2020-10-18 13:01
Kancelaria Premiera RP

Trwa posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, w którym - jak informował wcześniej w niedzielę rzecznik rządu Piotr Müller - bierze udał premier Mateusz Morawiecki.

Posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego związanego z rozprzestrzeniającą się w Polsce epidemią koronawirusa - jak podał na Twitterze Müller - zaplanowano od południa. Bierze w nim udział premier Mateusz Morawiecki, który zakończył odbywanie kwarantanny.

Premier był na kwarantannie w związku z kontaktem z osobą zakażoną koronawirusem. Wynik testu, wykonanego u szefa rządu we wtorek, był ujemny. (PAP)

nno/ mrr/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (10)

dodaj komentarz
pstrzezek
Czy już ustalili grafik zatrzymań przed kamerami na następny tydzień?
rysiek58
nie, gdy przychodzą kominiarze to masz obowiązek we własnym domu chodzić w maseczce.
meryt
artureg "Czy już pora na lasy???"

Sezon na grzyby u końca.
samsza
Na każdym portalu (!) jakiś epidemiolog lub wirusolog twierdzi, że sytuacja wyjaśni się w ciągu 2 tygodni, każdy ostrożnie kreśli scenariusz: może nie być dobrze. Oczywiście zastosowane środki są "świetne" i na pewno nie zawiodą. Jest tylko jedna możliwość porażki, przez to że ludzie do tej świetności Na każdym portalu (!) jakiś epidemiolog lub wirusolog twierdzi, że sytuacja wyjaśni się w ciągu 2 tygodni, każdy ostrożnie kreśli scenariusz: może nie być dobrze. Oczywiście zastosowane środki są "świetne" i na pewno nie zawiodą. Jest tylko jedna możliwość porażki, przez to że ludzie do tej świetności nie dorośli.
karbinadel
Oczywisćie, już teraz narracja panuje taka, że to nieodpowiedzialne społeczeństwo jest winne rozwojowi epidemii. Bo ci wredni ludzie chcą żyć jak ludzie, a nie jak stado tępych przeżuwaczy, których próbują z nas zrobić
rysiek58
należy się zastanowić nad wprowadzeniem prohibicji by masy w dzikim szale nie rozpętały spontanicznych zamieszek.
zamknackw
no ciekawe co dalej geniusze wymysla.
trollmaster odpowiada karbinadel
ale i tak się dowiemy.

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki