Trump zapowiada ubieganie się o reelekcję

Prezydent USA Donald Trump zapowiedział w wywiadzie dla "Daily Mail", że zamierza ubiegać się o reelekcję w wyborach, które odbędą się w 2020 roku. Obecnie, jak stwierdził, nie ma nikogo, kto mógłby go pokonać.

(fot. Jonathan Ernst / Reuters)

"Wygląda na to, że wszyscy mnie chcą" - powiedział Trump w rozmowie z Piers Morgan z "Daily Mail". Podkreślił, że obecnie w Partii Demokratycznej nie ma polityka, którego mógłby się obawiać w najbliższych wyborach. "Znam ich wszystkich i nie widzę nikogo, kto mógłby mnie pokonać" - oświadczył.

Trump wspomniał też o rozmowie z królową Elżbietą II podczas piątkowej wizyty w Wielkiej Brytanii. Wyjaśnił, że jednym z tematów tej rozmowy był Brexit. "Królowa powiedziała mi, i to jest prawda, że to bardzo skomplikowany problem i że nikt chyba nie miał pojęcia, jak bardzo będzie to trudne".

Według Trumpa królowa Elżbieta jest "niesamowitą kobietą, jest piękna, to znaczy na zewnątrz i wewnątrz". "Jest piękną kobietą" - podkreślił amerykański prezydent.

Zapytany o lidera Korei Północnej Kim Dzong Una, z którym spotkał się 12 czerwca w Singapurze, Trump odpowiedział: "Dobrze się z nim dogaduję, jest bardzo inteligentny, ma ciekawą osobowość, jest zabawny i twardy, to dobry negocjator". Dodał, że przywódca reżimu to także "bezwzględny dyktator".

Donald Trump weekend spędza w Szkocji, na należącym do niego polu golfowym. Stamtąd uda się do Helsinek, gdzie w poniedziałek spotka się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. (PAP)

zm/

Źródło: PAP
Ludzie:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
19 33 1960

Trump moze sie wielu nie podobac , ale gdyby byla Clintonowa , to dopiero bylaby bonanza . na swiecie . To byla histeryczka wojenna , a do tego skorumpowana do cna .

! Odpowiedz
15 15 ginwithtonic

Tak. Bo ty jesteś jasnowidz i wiesz co by było gdyby prezydentem była Clinton. Jakoś tak się składa, że większośc ostatnich wojen USA wzniecali republikanie. A ta jak napisałeś histeryczka Clinton na tle niezrównoważonego Trumpa, który nawet EU widzi wroga wygląda jak gołąb pokoju.

! Odpowiedz
7 9 the_mind_renewed odpowiada ginwithtonic

O "szlachetności" Clintonowej i Deep State możesz posłuchać tutaj.
https://www.youtube.com/watch?v=rilN9M0oLhI

! Odpowiedz
0 1 (usunięty) odpowiada the_mind_renewed

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
4 12 the_mind_renewed

Gratulacje dla Francji:
Trofeum Pucharu Świata FIFA ma wysokość 36,8 cm i podstawową średnicę 12,5 cm. Ogólnie waży 6175 gramów (13,61 funta) i ma zawartość złota 4927 gramów (10,86 funta) 18 karatowego złota. Trofeum jest wydrążone, ponieważ w przeciwnym razie, zrobione ze złota, byłoby zbyt ciężkie do podniesienia. Podstawa trofeum zawiera dwie warstwy ciemnozielonego, półszlachetnego malachitu.

Biorąc pod uwagę, że jego 18-karatowe złoto (czyli 18 części złota na 6 części innych metali, tj. 75% złota), w trofeum znajduje się 3695.25 gramów (118,8 uncji trojańskich) czystego złota. Przy cenie złota 40 USD za gram w momencie pisania, złoto w Pucharze Świata jest obecnie warte około 150 000 USD. Ale jako wyjątkowe trofeum sportowe, trofeum Pucharu Świata FIFA jest bez wątpienia bezcenne, tak ważne, że obecnie FIFA ściśle chroni oryginał, prezentując replikę każdemu zwycięskiemu krajowi.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
19 10 the_mind_renewed

Dobrze, że ludzie (mileniasy) nie rozumieją naszego systemu bankowego i monetarnego, ponieważ gdyby tak było, wierzę, że rewolucja nadeszła by przed jutrzejszym rankiem. A tak będziemy mieli globalny reset sterowany przez nie-rządy.

ALERT: Trump jest niekwestionowanym królem zadłużenia i pracuje usilnie nad tym aby - Globalny reset przybył jak złodziej w nocy. I za to powinnyśmy go lubić. Bo w przeciwnym przypadku będziemy „molestowani” przez długie dekady zbiedniejemy wszyscy i będzie totalny Meksyk z Wenezuelą. Tak on dokładnie zdaje sobie z tego sprawę, pozostali przywódcy po części też ale są za tchórzliwi aby stawić temu czoło..

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
12 5 the_mind_renewed

Do czerwonych: Christine Lagarde - Managing Director of the International Monetary Fund
Powiedziała
„Potrzebujemy zresetowania w taki sposób aby gospodarki na całym świecie znowu rosły”

! Odpowiedz
0 3 nostromo25

Gdy cytujesz Henry'ego Forda to sie chociaz przyznaj.

! Odpowiedz
10 20 the_mind_renewed

Siekiera motyka NATO Putin, Niemiec panie nie jest głupi, i od Rosji gaz zakupi.
Siekiera motyka piłka głaz, Polska drogi kupi gaz - Trump pochwali nas nie raz.
Siekiera motyka piłka szklanka, taka to jest przepychanka.
Siekiera motyka piłka beka, na to Trump się bardzo wścieka.
Siekiera motyka kość salami, Trump dostarczy gaz? - chmurami?
Siekiera motyka ropa gaz każdy sprzedać chce nie raz.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
8 32 _jasko

Podoba mi się zacytowana opinia Pana Prezydenta nt. lidera KRL - Kim Dzong Una.
Na naszym podwórku też mamy taki opiniotwórczy talent:
Karczewski po powrocie z Białorusi był gościem Radia Zet. - Jeśli chodzi o ten ludzki [wymiar - red.], to panu mówię, że zależy absolutnie panu prezydentowi Łukaszence na interesie Białorusi, to widać. I widać to, że jest człowiekiem takim ciepłym, o tak, jeśli mógłbym określić to spotkanie w olbrzymim pałacu, monumentalnej budowie, takiej przytłaczającej. (...)
- Ale więźniów politycznych nie ma. Nie ma w tej chwili więźniów politycznych, byli i nie ma, wie pan, tu nie ma tematu - stwierdził Senatu Stanisław Karczewski z Prawa i Sprawiedliwości po powrocie z trzydniowej wizyty w Mińsku.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 1,2% II 2019
PKB rdr 4,9% IV kw. 2018
Stopa bezrobocia 6,1% I 2019
Przeciętne wynagrodzenie 4 931,8 zł I 2019
Produkcja przemysłowa rdr 6,9% II 2019

Znajdź profil