Trump: W połowie czerwca rozpocznę kampanię prezydencką

Prezydent Donald Trump poinformował w piątek, że w połowie czerwca oficjalnie ogłosi, iż będzie się ubiegał o reelekcję. "18 czerwca na Florydzie ogłoszę rozpoczęcie kampanii przed wyborami prezydenckimi w 2020 roku" - napisał Trump na Twitterze.

(fot. Kevin Lamarque / Reuters)

Donald Trump ogłosi rozpoczęcie kampanii w hali Amway Center w Orlando, która może pomieścić 20 tysięcy ludzi.

"Zaprezentuję tam moją kandydaturę na drugą kadencję razem z pierwszą damą Melanią i wiceprezydentem Mikiem Pencem. Weź udział w tym historycznym wydarzeniu!" - zaapelował prezydent.

Trump uważa Florydę za swój drugi dom, nie tylko ze względu na to, że ma tam swoją rezydencję, ale także na to, że w tym stanie wygrał wybory w 2016 roku. Zwycięstwo na Florydzie miało kluczowe znaczenie w wyborze Trumpa na prezydenta USA. (PAP)

sp/

Źródło: PAP
Ludzie:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 30 ajwaj

Prez. Trump ma duze szanse,
wlasnie jego prokuratorzy dobieraja sie do trzonu deep state-devil state:

""Prok. Durham przejmuje tę rolę. Inne problemy, nad którymi pracował, to Hillary Clinton. Są one obecnie obsługiwane i miejmy nadzieję, że będziemy w stanie doprowadzić ich do dojrzałości.

Prokurator Gen. William Barr podkreślił ponadto, że działania związane z monitorowaniem kampanii Trumpa zostały zainicjowane i wdrożone „z małej grupy na szczycie”:
William Barr: »Został stworzony przez kierownictwo najwyższego szczebla" (zdrada stanu karana do kary smierci)

http://n8waechter.info/2019/06/us-justizminister-william-barr-im-gespraech-mit-cbs/

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 16 open_mind

Kciuk w górę ↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑

! Odpowiedz
0 12 ajwaj odpowiada open_mind

To jeszcze daleko nie wszyscy z deep state=devil state:

""Były burmistrz Nowego Jorku i Trump Attorney Rudy Giuliani dołączył do sędziego Jeanine Pirro w sobotni wieczór na Justice with Judge Jeanine.

Podczas rozmowy Rudy powiedział, że podejrzewa, iż 3-5 bliskich urzędników Obamy trafi do więzienia za swoje role w skandalu ze spygatesem (FAKE o Rosji i prez. Trumpem).""

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 9 open_mind odpowiada ajwaj

Śledzę kolego i wiem wszystko na bieżąco. Czekamy z napięciem co się będzie działo. Bo tak dalej być nie może, albo poniosą Trumpa na nasze nieszczęście albo Trump ich wpakuje do więzień.

Czas światu wstać z kolan i powiedzieć stanowcze NIE dla zachodniego zepsucia przede wszystkim moralno obyczajowego i politycznego dla brudnych biznesmenów. Stanowcze Nie dla „obozów” demokracji socjalistycznej która zawsze rozwali każdy system, są oni jak piranie i do-puki czują chociaż kawałek mięsa na kości to nie odpuszczą. Działają oni na nasza i własną szkodę ale tak oni są zaKODowani, chyba przez UFO.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 7 ajwaj odpowiada open_mind

Jest swiezy numer deep state Joe Biden kand. repsów 2020
umoczony w Ukraina-Gate + Chiny, ma jeszcze Big Problem z spy-gate =fake o Rosji

""Wiceprezydent Joe Biden został udokumentowany jako obecny w Oval Office podczas rozmowy na temat kontrowersyjnej rosyjskiej sondy między prezydentem Obamą, zhańbionym byłym szefem FBI, Jamesem Comeyem, zastępcą prokuratora generalnego Sally Yates i innymi wyższymi urzędnikami, w tym doradcą ds. Bezpieczeństwa narodowego Obamy Susan Rice.""

W dużej mierze niezgłoszona rola Bidena w pierwszych spotkaniach administracji Obamy w sprawie rosyjskiej ingerencji mogłaby wywołać dalsze pytania, kiedy prokurator generalny William Barr wyznaczył amerykańskiego pełnomocnika do zbadania pochodzenia roszczeń o zmowę w Rosji.""

Z dzis:
https://www.breitbart.com/politics/2019/06/02/biden-present-at-russia-collusion-briefing-documented-in-odd-susan-rice-email/

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 1 ajwaj odpowiada ajwaj

Joe Biden kandydat demsów na prez. 2020 wg repsów

! Odpowiedz
0 8 open_mind odpowiada ajwaj

I do tego stary pervert !

! Odpowiedz
7 30 talmud

cala polityke - kongres senat prezydent - kontroluje w usraelu AIPAC dlatego caly ten wyborczy cyrk jest bezznaczenia
w polin "wybor" jest bo mozna glosowac na opcje prusko-rosyjska

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,5% X 2019
PKB rdr 4,4% II kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,2% VIII 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 084,56 zł IX 2019
Produkcja przemysłowa rdr 5,6% IX 2019

Znajdź profil