ToshibaFun.pl przetestowana

300 plików muzycznych, 100 filmów i 3 gry za darmo można zyskać biorąc udział w wyjątkowej promocji multimedialnych notebooków TOSHIBA. Akcja przebiega pod hasłem „TOSHIBA FUN Włącz rozrywkę” i obejmuje wybrane modele laptopów TOSHIBA zakupione od 9 maja do 30 czerwca 2011 roku.

Promocją objęte są najnowsze notebooki oparte na procesorach Intel Core i3, i5, i7 oraz netbooki na procesorach Intel Atom. Celem akcji jest podkreślenie wysokich parametrów multimedialnych komputerów przenośnych TOSHIBA: doskonałej jakości obrazu (HD) i dźwięku (głośniki Harman Kardon) oraz dużej wydajności. Pozwala to użytkownikowi na cieszenie się rozrywką na najwyższym poziomie w domu, pracy, w podróży czy podczas spotkań z przyjaciółmi.

Dzięki multimedialnym cechom oglądanie filmów, słuchanie muzyki i granie w gry na nowych laptopach TOSHIBA jest bardzo komfortowe, porównywalne z użytkowaniem sprzętu RTV.

Użytkownik może się o tym natychmiast przekonać korzystając z darmowego i całkowicie legalnego kontentu, do którego uzyskuje się dostęp przez stronę www.toshibafun.pl po zarejestrowaniu promocyjnego laptopa.

3 pakiety

W zależności od posiadanego modelu przysługuje mu jeden z trzech pakietów rozrywkowych: Mega, Medium lub Mini. W ramach największego Mega pakietu, dostępnego m.in. z notebookami Satellite serii L lub P z procesorem Intel Core i7 lub i5, może pobrać na swój laptop 300 plików mp3, obejrzeć 100 filmów on-line oraz uzyskać dostęp do 3 gier.

Uczestnicy TOSHIBA FUN mają do wyboru aż 15.000 utworów muzycznych z bazy Sony Music Polska, 100 filmów z oferty Ipla VOD oraz 4 kultowe gry: Sid Meier’s Civilization V, The Sims Średniowiecze, Shogun: Total War oraz Flashpoint: Red River.

Aby skorzystać z oferty TOSHIBA FUN, należy zarejestrować nowo kupionego notebooka lub netbooka oraz wykorzystać przysługujący kontent najpóźniej do 22 lipca 2011 roku. Zarejestrowani w serwisie www.toshibafun.pl użytkownicy mają własne konta, gdzie mogą wygodnie przeglądać i wybierać pliki, na bieżąco sprawdzać, co przysługuje im w ramach pakietu, co już wykorzystali, a co jeszcze przed nimi. Na stronie znajdują się również skrócone zasady promocji oraz jej szczegółowy regulamin.

ToshibaFun.pl w praktyce

Strona jest przejrzysta i czytelna. Materiały zostały podzielone na 3 kategorie : Muzyka, Filmy, Gry. Liczba pobranych plików, uzależniona jest od konkretnego zakupionego modelu Laptopa. Co jest bardzo wygodne, pliki muzyczne zostały podzielone na poszczególne gatunki. Od Jjzzu, przez pop, kończąć na muzyce klasycznej. Baza jest naprawdę imponująca. Możemy wybierać spośród 15 tysięcy utworów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Także znajdziemy bogatą płytotekę polskich piosenkarzy takich jak Andrzej Piaseczny czy Kayah. Utwory ściągają się bardzo szybko a jakość jest bardzo dobra: 320 kb/s.

Jeśli chodzi o filmy on-line, to tutaj panuje istny „sajgon”. Filmy nie są posegregowane np. według gatunku, wszystkie włożone do , mówiąc kolokwialnie, jednego worka. Familijna komedia  „Dog lover's symphony” znajduje się obok horrou  „Madhouse”! Szkoda, że nie są pogrupowane; na szczęście do dyspozycji została oddana wyszukiwarka, która działa bardzo dobrze.

Co mi się jeszcze spodobało? To, że nie trzeba pobierać dodatkowego oprogramowania: od razu po kliknięciu „Oglądaj” możemy zacząć oglądać film. Jaka jest jakość wideo? Mamy do wyboru dwie jakości: standard i extra. Ta druga jest nieznacznie lepsza ale „nieznacznie” wydaje mi się jest dobrym określeniem.

Gier jest niewiele bo tylko 4, ale za to jakie!

  • Operation Flashpoint: Red River
  • Sid Meier's Civilization V 
  • The Sims Średniowiecze
  • Shogun: Total War

Wybierając 3 gry można zaoszczędzić prawie 200 zł. Grę pobiera się albo z platformy Steam albo z EA Download Manager. (w zależności od wybranej gry) Oba programy są bardzo proste w użyciu, i po otrzymaniu klucza, możemy cieszyć się grą po około 25-30 minutach. Jest to średni czas instalacji programów oraz pobrania i instalacji gry.

Podsumowanie

Oferta jest bardzo atrakcyjna, mn. przez to, że jest w czym wybierać. Ponadto jakość materiałów wideo, mp3 jest bardzo dobra (MP3 320 Kb/s) . Nie wszystkie gry są w polskiej wersji językowej, jednak nie widzę w tym większego problemu. Gorąco polecam.

Tylko jedną rzeczą się martwię… Jak ja przez miesiąc zdążę obejrzeć 100 Filmów!


Mikołaj Radziwonowicz

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne