REKLAMA

To nie będzie dobry czas dla złotego

2014-08-01 15:42
publikacja
2014-08-01 15:42
fot. iStockphoto / Thinkstock / Thinkstock

- Nie ma optymistycznych sygnałów dla posiadaczy polskiej waluty. Złoty już obrał swój kierunek na najbliższy czas i w średnim terminie nie wygląda to zbyt dobrze. Widać, że polska gospodarka dostała zadyszki, a ostatnie dane pokazują, że nie rozwijamy się tak, jak zakładano to jeszcze kilka miesięcy temu – komentuje Tomasz Wiśniewski, analityk Admiral Markets.


To nie będzie dobry czas dla złotego

Start odtwarzacza ...

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (10)

dodaj komentarz
~zerro
może jednak trzeba było wydrukować od razu 100 miliardów a nie tylko 10 mldów! Belko odwagi co tak skromnie gdy straszą armagedonem , i na farbie oszczędzasz; jakieś blade ci wyszły. POpraw się przy następnych i wysil się więcej;)
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~ola
Jak rośnie to mówią że będzie dalej rósł jak spada mówią że więcej spadnie a on idzie zygzakiem
~Szalom
To nie prawda. Jak mozna takie kłamstwa POdawac w tak prestizowym POrtalu ?!!POlakom jeszcze tak dobrze się nie żyoł ( mówił o tym najlepszy prezydent w historii pan Komorowski i wszystkie media na rocznicę przystąpienia Polski do EU. Każdy ma mieszkanie i samochód a płace są najwyższe w EU. Mamy najlepszą oświatę To nie prawda. Jak mozna takie kłamstwa POdawac w tak prestizowym POrtalu ?!!POlakom jeszcze tak dobrze się nie żyoł ( mówił o tym najlepszy prezydent w historii pan Komorowski i wszystkie media na rocznicę przystąpienia Polski do EU. Każdy ma mieszkanie i samochód a płace są najwyższe w EU. Mamy najlepszą oświatę opiekę medyczną i socjalną. Nasi emeryci jak pan Wałesa , pan Drzewiecki, Rycho , Zdzicho spedzaja zimę na Florydzie a kazda rodzina kilka razu w roku wyjeżdża na wczasy na last minute za granicę do Sierra leone czy Iberii. Zawsze będę głosował na PO.
~rippe
Palant - szkoda czasu na odpowiedź...
~USAkid odpowiada ~rippe
no właśnie szkoda Ci odpowiadać, niech sen trwa :>
~Dżejms
Dramat jest dlatego że ludzie fałszują wszystko - taki złoty to co ma wspólnego ze złotem? To pytanie tylko pozornie jest dziecinne. Trzeba się jednak odrobinę zastanowić. Prezesem NBP jest człowiek który na rok wprowadził podatek od odsetek dla oszczędzających. Świetnie się nadaje - taka nagroda za Dramat jest dlatego że ludzie fałszują wszystko - taki złoty to co ma wspólnego ze złotem? To pytanie tylko pozornie jest dziecinne. Trzeba się jednak odrobinę zastanowić. Prezesem NBP jest człowiek który na rok wprowadził podatek od odsetek dla oszczędzających. Świetnie się nadaje - taka nagroda za słowność.
~autor
Już niedługo nie będzie lubie lub nie lubię Korwina Mikke. Nie będzie można inaczej niż mówi Korwin. Po prostu nie będzie za co finansować szpitali, szkół i emerytów. Koledzy z PO opuszczą pokład Polska i przeniosą się na pokład stołki w UE.Zostanie ch, du.a i kamieni kupa. I okaże się że "nie chcem ale Już niedługo nie będzie lubie lub nie lubię Korwina Mikke. Nie będzie można inaczej niż mówi Korwin. Po prostu nie będzie za co finansować szpitali, szkół i emerytów. Koledzy z PO opuszczą pokład Polska i przeniosą się na pokład stołki w UE.Zostanie ch, du.a i kamieni kupa. I okaże się że "nie chcem ale muszem" żyć jak mówi Korwin
~kl
Korwin to ruski agent wpływu populista będzie robił jak szpion Orban który idzie do prywatnej firmy i każe jej obniżać ceny
~gus
ehh... ludzie, nie będzie za co i takie tam. myslicie o pieniądzu w jego stałej wartości. a prawda jest taka że pieniądz to wartość umowna i może być go tyle ile potrzeba, znaczy ile będzie wpuszczone do obrotu - sami się limitujemy takim myśleniem.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki