Tesco Visa Clubcard wydawana przez Meritum Bank najlepszą kartą lojalnościową

Karta kredytowa Tesco Visa Clubcard wydawana przez Meritum Bank zwyciężyła w konkursie na najlepszą polską lojalnościową kartę 2012 roku organizowanym w czasie konferencji"Central European Electronic Card".


Karta została doceniona m.in. za połączenie funkcji karty płatniczej z programem lojalnościowym Clubcard, łatwą dostępność oraz dodatkowe korzyści, jakie zapewnia jej posiadaczom przy zakupach.

- To dla nas bardzo cenne wyróżnienie i dowód, że wspólnie z Meritum Bankiem stworzyliśmy naprawdę dobry produkt - mówi Piotr Kubień, menedżer Tesco Finanse.- Połączenie funkcji dwóch kart w jednym plastiku oznacza jeszcze więcej oszczędności dla naszych klientów -dodaje.

- Lojalność klientów to dzisiaj jedno z podstawowych wyzwań, z jakim zmagają się firmy. Karta kredytowa Visa Clubcard zapewnia klientom wiele korzyści, płynących zarówno z uczestnictwa w programie lojalnościowym, jak i z korzystania z dodatkowych funkcji karty kredytowej - mówi Radosław Dylik, Kierownik ds. Kart Płatniczych Meritum Banku. - Cieszymy się, że nasze rozwiązanie jest doceniane zarówno przez klientów, jak i w gronie ekspertów - dodaje.


Karta Visa Clubcard wydawana jest w modelu "instant", co oznacza, iż klient po podpisaniu umowy w punkcie finansowym zlokalizowanym w Tesco otrzymuje kartę, z której może od razu korzystać. Karta ta łączy funkcje karty kredytowej oraz funkcję identyfikatora w programie Clubcard adresowanym do klientów Tesco. Polega on na zbieraniu punktów za zakupy w Tesco, które następnie zamieniane są na bony pieniężne i kupony rabatowe. Posiadacze karty kredytowej Visa Clubcard mogą zbierać punkty nie tylko w sklepach Tesco, ale także przy okazji dokonywania innych zakupów opłacanych kartą w Polsce i na świecie, a także w Internecie. Umożliwia ona rozłożenie na promocyjne raty zakupów dokonanych w super- i hipermarketach sieci Tesco. Dodatkowo, klienci otrzymują rabaty przy zakupie paliwa na stacjach Tesco.

Konferencja "Central European Electronic Card" jest corocznym spotkaniem branży kartowej. Spotykają się na niej przedstawiciele instytucji i firm najważniejszych dla rozwoju biznesu kartowego w Polsce i Europie. Konferencji towarzyszy konkurs, w którym nagradzane są najlepsze karty w siedmiu kategoriach. Tegoroczne nagrody zostały przyznane 5 grudnia w Warszawie przez fachowe jury powołane w tym celu przez organizatorów konferencji. Więcej informacji o konkursie i konferencji można znaleźć na www.conkarta.pl.

Szczegółowe informacje o karcie Tesco Visa Clubcard są dostępne na www.tesco.pl/finanse/karta.php.

Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~rysiko

Nie wiem czy najlepsza bo coś mi przestały się punkty za zakupy dodawać? a nawet jakby ich za mało było doliczane, ale to może ja nie potrafie liczyć?

!