2,70 zł
0,75% 0,02 zł
Alta S.A. (AAT)

TRANS UNIVERSAL POLAND SA powołanie RN

Zarząd TRANS UNIVERSAL POLAND SA informuje o powołaniu Rady Nadzorczej nowej kadencji w skład Rady Nadzorczej weszli:

Waldemar Klimek - przewodniczący Rady Nadzorczej Lucyna Czajkowska - członek Rady Nadzorczej Leszek Głowiński - członek Rady Nadzorczej Roman Maćkowski - członek Rady Nadzorczej Przemysław Przywieczerski - członek Rady Nadzorczej Wojciech Skoczyński - członek Rady Nadzorczej

Życiorysy członków Rady Nadzorczej: Waldemar Klimek - lat 64, wykształcenie wyższe techniczne, inżynier budownictwa ogólnego. Był Dyrektorem Oddziału Budowlanego Transportu Samochodowego Łączności oraz Dyrektorem Zakładu Transportu Samochodowego Łączności. Obecnie pełni funkcje Kierownika działu Administracji w TRANS UNIVERSAL POLAND SA Nie zasiada w żadnej innej RN Posiada 1500 akcji TRANS UNIVERSAL POLAND SA Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do TRANS UNIVERSAL POLAND SA.

Lucyna Czajkowska, lat 63, wykształcenie wyższe, Pełniła funkcje dyrektora ds. finansowych członka zarządu UNIVERSAL SA. Obecnie na emeryturze. Zasiada w radach nadzorczych następujących spółek nadzorczej COMICO Sp. z o.o. - członek RN DATSU Sp. z o.o. - członek RN PCSB Sp. z o.o. -członek RN UNIV-COMP Sp. z o.o. - członek RN Nie posiada akcji TRANS UNIVERSAL POLAND SA. Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do TRANS UNIVERSAL POLAND SA.

Leszek Głowiński - lat 68, wykształcenie średnie techniczne.. Był Radcą w Ministerstwie Handlu Zagranicznego, Handlowcem w Centrali Handlu Zagranicznego CIECH oraz głównym specjalistą w dziale logistyki UNIVERSAL SA. Obecnie na emeryturze Nie zasiada w żadnej innej RN Posiada 1000 akcji TRANS UNIVERSAL POLAND SA Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do TRANS UNIVERSAL POLAND SA.

Roman Maćkowski - lat 63, wykształcenie wyższe prawnicze. Pełnił funkcje vice Wojewody Kieleckiego, Wojewody Radomskiego oraz pracował e organach administracji państwowej. W latach 1991 - 1994 zatrudniony w firmach prywatnych.. Od 1995 do 1999 roku Bank Gospodarki Żywnościowej SA. W chwili obecnej Dyrektor Generalny UNIVERSAL SA. Zasiada w radach nadzorczych następujących spółek: AD NOVUM Sp. z o.o. - członek RN Nie posiada akcji TRANS UNIVERSAL POLAND SA. Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do TRANS UNIVERSAL POLAND SA.

Przemysław Przywieczerski - lat 60, wykształcenie wyższe techniczne, Politechnika Warszawska. Pełnił funkcje Kierownika do spraw Produkcji Pomocniczej w Przedsiębiorstwie Polonijnym INTERAU vice Prezes Spółdzielni Budowlano Mieszkaniowej Oświata. W chwili obecnej Prezes SILPOL SP. z o.o. Zasiada w radach nadzorczych następujących spółek: NORBLIN SA - przewodniczący RN COMICO Sp. z o.o. - członek RN Nie posiada akcji TRANS UNIVERSAL POLAND SA. Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do TRANS UNIVERSAL POLAND SA.

Wojciech Skoczyński - lat 71, wykształcenie wyższe. Był Dyrektorem KWK NOWA RUDA, pełnił także funkcje Dyrektora do spraw technicznych w KGHM SA oraz Dyrektora w KOMEG Gliwice. W chwili obecnej na emeryturze. Zasiada w radach nadzorczych następujących spółek: PCSB Sp. z o.o. - przewodniczący RN UNIVERSAL SA - przewodniczący RN Nie posiada akcji TRANS UNIVERSAL POLAND SA. Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do TRANS UNIVERSAL POLAND SA.

kom emitent abs/zdz

Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl