REKLAMA

THE FARM 51 GROUP S.A.: Zmiana partnera w zakresie wydania gry World War 3

2022-09-23 13:33
publikacja
2022-09-23 13:33
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 4 / 2022
Data sporządzenia: 2022-09-23
Skrócona nazwa emitenta
THE FARM 51 GROUP S.A.
Temat
Zmiana partnera w zakresie wydania gry World War 3
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd The Farm 51 Group S.A. z siedzibą w Gliwicach („Emitent", „Spółka”) informuje o podpisaniu w dniu 23 września 2022 r. umowy przeniesienia („Cesja”) ze spółki MY.COM B.V. z siedzibą w Amsterdamie(„MY.GAMES”) na spółkę GRN+LTD z siedzibą na Cyprze („GRN+”) praw i obowiązków partnera Spółki wynikających z umowy o współpracy, o której zawarciu Emitent informował w drodze raportu ESPI nr 16/2020 z dnia 18 czerwca 2020 r. („Umowa”). W wyniku Cesji doszło do zmiany partnera wspierającego rozwój marki WW3 odpowiedzialnego za wydanie, dystrybucję i marketing gry World War 3. Emitent, tak jak dotychczas, będzie odpowiedzialny za development gry World War 3, zachowując pełną kreatywną kontrolę nad grą.

GRN+ przejmuje wszystkie dotychczasowe prawa i obowiązki MY.GAMES ze skutkiem od dnia Cesji. Powyższe oznacza konieczność wykonania przez GRN+ wszystkich powinności MY.GAMES wynikających z dotychczasowej Umowy. Jednocześnie Zarząd Emitenta wskazuje, że MY.GAMES będzie uczestniczyło od strony technologicznej we wspieraniu merytorycznym rozwoju gry World War 3, jednak już nie jako wydawca gry. Dodatkowo, w celu zapewnienia niezakłóconego procesu dalszych prac nad rozwojem WW3, uzgodniono stosowny okres przejściowy w celu przekazania technicznego gry World War 3 i wiedzy na jej temat przez MY.GAMES na rzecz GRN+.

Zarząd Emitenta wskazuje, że udział Emitenta w zysku z dystrybucji gry World War 3, zgodnie z postanowieniami Cesji, uzależniony jest od uruchomienia otwartych testów wersji beta gry („OBT”), co jest planowane w terminie do końca września 2022 r., przy czym konkretna data uruchomienia OBT zostanie przekazana do wiadomości publicznej w drodze stosownego raportu ESPI. Uruchomienie OBT wiązać się będzie jednocześnie z uruchomieniem gry World War 3 w modelu dystrybucji free-to-play, z zawieszeniem sprzedaży pakietów przedpremierowych. Po uruchomieniu OBT, gra będzie dostępna dla wszystkich, którzy ją zainstalują, umożliwiając graczom dostęp do nowej zawartości i innych aktualizacji planowanych do przeprowadzenia w najbliższej przyszłości.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-09-23 Robert Siejka Prezes Zarządu
Tematy
BLACK WEEK na Pracuj.pl! - 40% na wszystko. Dodaj ogłoszenie, znajdź pracownika!

BLACK WEEK na Pracuj.pl! - 40% na wszystko. Dodaj ogłoszenie, znajdź pracownika!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki