REKLAMA

THE FARM 51 GROUP S.A.: Podpisanie porozumienia z All in! Games S.A. dotyczącego wydania gry “Chernobylite” na konsole

2020-10-30 14:00
publikacja
2020-10-30 14:00
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 23 / 2020
Data sporządzenia: 2020-10-30
Skrócona nazwa emitenta
THE FARM 51 GROUP S.A.
Temat
Podpisanie porozumienia z All in! Games S.A. dotyczącego wydania gry “Chernobylite” na konsole
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd The Farm 51 Group S.A. z siedzibą w Gliwicach (dalej "Emitent") informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 30 października 2020 roku doszło do zawarcia porozumienia dotyczącego wspólnego wydania gry “Chernobylite” ze spółką All in! Games S.A. z siedzibą w Krakowie. Na podstawie zawartego porozumienia strony ustaliły wstępne warunki współpracy, tj. określiły prawa i obowiązki stron w zakresie wydania, dystrybucji (w tym ustalenia, na jakich konsolach gra zostanie wydana) oraz promocji gry Emitenta, tj. “Chernobylite”.

Ponadto na podstawie niniejszego porozumienia, Emitent i spółka All in! Games S.A. przystąpiły do ustalenia ostatecznego kształtu zasad współpracy między stronami, których finalne brzmienie zostanie uregulowane w umowie wydawniczej.
Strony ustaliły, że zaangażowanie All in! Games S.A. w koszty produkcji oraz marketingu Gry wyniesie nie mniej niż 3 mln złotych netto. Strony porozumienia ustaliły jednocześnie, że zakończenie negocjacji i zawarcie umowy wydawniczej powinno nastąpić nie później niż do dnia 30 listopada 2020 roku.

Emitent będzie informować o kolejnych zdarzeniach bądź ewentualnych zmianach dotychczasowych ustaleń związanych z zawartym porozumieniem w ramach raportów bieżących.

“Chernobylite" to gra komputerowa z gatunku survival-horror, której akcja toczy się w czarnobylskiej Strefie Wykluczenia. Spisek, horror, przetrwanie, miłość i obsesja. To wszystko w formie nieliniowej, interaktywnej opowieści, igrającej z pojęciami prawdy i kłamstwa, rzeczywistości i fikcji, nauki i fantazji. Premiera wczesnego dostępu do gry „Chernobylite” w wersji PC miała miejsce w dniu 16 października 2019 roku.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-10-30 Robert Siejka Prezes Zarządu
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1200 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1200 zł premii!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki