REKLAMA
WEBINAR

TENDERHUT S.A.: Informacja o powołaniu prokurentów

2023-05-31 21:56
publikacja
2023-05-31 21:56
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 18 / 2023
Data sporządzenia: 2023-05-31
Skrócona nazwa emitenta
TENDERHUT S.A.
Temat
Informacja o powołaniu prokurentów
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bie¿¹ce i okresowe
Treść raportu:
Zarząd spółki TenderHut S.A. z siedzibą w Białymstoku ("Spółka", "Emitent") niniejszym informuje, że w dniu 31 maja 2023 roku podjął uchwałę w sprawie udzielenia prokury Pani Sylwii Kobus oraz Panu Krzysztofowi Kuper.

Zgodnie z podjętą uchwałą każdy z prokurentów jest uprawniony do reprezentowania spółki:
1) od chwili powołania – działając z innym prokurentem (prokura łączna właściwa),
2) w przypadku ujawnienia w rejestrze przedsiębiorców stosownej zmiany w statucie spółki – także działając razem z członkiem Zarządu Spółki (prokura łączna niewłaściwa).
Powołanie nastąpiło z chwilą podjęcia ww. uchwały.

Sylwia Kobus pełni w Spółce funkcję CFO (Chief Financial Officer)

Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Biegłych Rewidentów ACCA z dyplomem magistra Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej, z doświadczeniem w pracy jako Dyrektor Finansowy z uprawnieniami Prokurenta, Członek Zespołu Zarządzającego, doświadczony partner biznesowy dla Zarządu, w swej karierze odpowiedzialna dotychczas za finanse, rachunkowość, cashflow, programy oszczędnościowe, controlling, administrację i IT.

Pracowała m.in. dla SMT Software, Lego Polska, Metro Group, Makro Cash & Carry Polska.
Pani Sylwia Kobus nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki oraz nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej ani spółki osobowej, a także nie jest członkiem organu konkurencyjnej spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Pani Sylwia Kobus nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych.

Krzysztof Kuper pełni w Spółce funkcję Chief Investment Officer

Posiada ponad 10 lat doświadczenia na rynkach kapitałowych. 7 lat pracował jako analityk/Head of Research w domach maklerskich PKO BP, PDM, Ipopema Securities. Z sukcesami brał udział w IPO/SPO podmiotów takich jak: InPost, PKP Cargo, JW Construction, AAT Holding, GTC. W Grupie TenderHut odpowiedzialny za obszar M&A oraz projekty inwestycyjne w ramach Grupy. Zajmuje się obszarem M&A, prognozowaniem strategicznym i modelowaniem scenariuszy rozwoju pod kątem finansowym.

Krzysztof Kuper jest wspólnikiem w spółce kapitałowej Technologies4Fun sp. z o.o, w której pełni również funkcję członka Zarządu. Ponadto Krzysztof Kuper jest członkiem zarządu i beneficjentem rzeczywistym w spółce Curious Element Poland sp z o. o. oraz beneficjentem rzeczywistym w spółce Curious Games P.S.A.

Poza powyższym Pan Krzysztof Kuper nie prowadzi żadnej innej działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki oraz nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej ani spółki osobowej, a także nie jest członkiem organu konkurencyjnej spółki kapitałowej oraz nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Pan Krzysztof Kuper nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2023-05-31 Robert Strzelecki Prezes Zarządu Robert Strzelecki
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Rekrutujesz? Wypróbuj Pracuj.pl i wygraj iPhone 14 | Konkurs dla firm

Rekrutujesz? Wypróbuj Pracuj.pl i wygraj iPhone 14 | Konkurs dla firm

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki