WAŻNE

TELGAM: Podpisanie aneksu do umowy z Autoryzowanym Doradcą

2019-06-18 11:40
publikacja
2019-06-18 11:40
Zarząd spółki Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgam S.A. z siedzibą w Jaśle („Spółka”) informuje, iż w dniu 18 czerwca 2019 r. Spółka podpisała Aneks do umowy na pełnienie funkcji Autoryzowanego Doradcy ze spółką Beskidzkie Biuro Consultingowe Sp. z o.o. Mocą Aneksu, okres obowiązywania tej umowy został przedłużony do dnia 18 czerwca 2020 r.
Zarząd informuje, iż przedmiotem umowy o której mowa w komunikacie, jest współdziałanie w zakresie wypełniania przez Spółkę obowiązków informacyjnych określonych w Regulaminie Alternatywnego Systemu Obrotu, Rozporządzeniu w sprawie nadużyć na rynku (Rozporządzeniu MAR) oraz monitorowanie prawidłowości wypełniania przez Spółkę tych obowiązków, a także bieżące doradzanie Spółce w zakresie dotyczącym funkcjonowania jej instrumentów finansowych na rynku NewConnect.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 9) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.
Źródło:NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Pożyczka Konsolidacyjna z RRSO 10,59%

Pożyczka Konsolidacyjna z RRSO 10,59%

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki