0,1190 zł
-0,83% -0,0010 zł
Telgam S.A. (TLG)

Podpisanie aneksu do umowy z Autoryzowanym Doradcą

Zarząd spółki Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telgam S.A. z siedzibą w Jaśle („Spółka”) informuje, iż w dniu 18 czerwca 2019 r. Spółka podpisała Aneks do umowy na pełnienie funkcji Autoryzowanego Doradcy ze spółką Beskidzkie Biuro Consultingowe Sp. z o.o. Mocą Aneksu, okres obowiązywania tej umowy został przedłużony do dnia 18 czerwca 2020 r.
Zarząd informuje, iż przedmiotem umowy o której mowa w komunikacie, jest współdziałanie w zakresie wypełniania przez Spółkę obowiązków informacyjnych określonych w Regulaminie Alternatywnego Systemu Obrotu, Rozporządzeniu w sprawie nadużyć na rynku (Rozporządzeniu MAR) oraz monitorowanie prawidłowości wypełniania przez Spółkę tych obowiązków, a także bieżące doradzanie Spółce w zakresie dotyczącym funkcjonowania jej instrumentów finansowych na rynku NewConnect.

Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 9) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu „Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect”.
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalendarium

  • Publikacja raportu za II kwartał 2019 roku.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.