Sybase prezentuje Unwired Platform

Firma Sybase udostępniła kompleksową architekturę pozwalającą na tworzenie aplikacji mobilnych - Sybase Unwired Platform. Nowa aplikacja zapewni użytkownikom dostęp do zintegrowanej, kompletnej platformy mobilnej, która uprości rozwój, wdrażanie i zarządzanie strategicznymi aplikacjami mobilnymi.

Unwired Platform spełnia wymagania wielokanałowej bramy dostępowej (Multi-Channel Access Gateway), umożliwiającej wgląd do zasobów firmy za pośrednictwem różnorodnych ścieżek dotarcia. Integruje narzędzia do rozwoju i wdrażania aplikacji mobilnych z rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania szeroką gamą urządzeń mobilnych.

Zmiana generacji w firmach

Według raportu firmy analitycznej Gartner, do 2010 roku 50% przedsiębiorstw przeniesie się z mobilnych aplikacji silosowych (wspierających pojedyncze aplikacje) na platformy obsługujące wiele aplikacji. Zapewniają one możliwość zarządzania urządzeniami oraz zabezpieczają dane i proces ich przesyłania. Rozwiązanie Sybase zostało uplasowane przez Gartnera w kwadracie lidera w kategorii Multi-Channel Access Gateway.

"20 lat w branży rozwiązań mobilnych i bogate doświadczenie zdobyte przy współpracy z tysiącami klientów na całym świecie, spowodowało, że Unwired Platform zapewnia wyższy poziom 'mobilności' aplikacji" - mówi John Chen, prezes Sybase.

"Nasi klienci i partnerzy domagają się kompletnej, ściśle zintegrowanej platformy, która dostarczy prawdziwą wartość dla przedsiębiorstw, zapewniając mobilność procesów biznesowych i aplikacji. W ten sposób uwalniamy potencjał informacji dostępnej zawsze i wszędzie".

Uniwired Platform zapewnia możliwość budowania, wdrażania i zarządzania mobilnymi aplikacjami w szybki, prosty, bezpieczny a jednocześnie otwarty sposób. Daje szansę optymalnego wykorzystania informacji poprzez rozszerzanie potencjału posiadanej przez firmy infrastruktury. Łączy źródła wartościowych danych i zapewnia bezpieczne kanały dostępu, w każdym miejscu i o każdej porze.

Łatwość projektowania i wdrażania 

Sybase Unwired Platform wspiera środowisko rozwoju aplikacji 4GL, które znacznie upraszcza tworzenie aplikacji mobilnych. Integruje się z Visual Studio i środowiskiem rozwojowym Eclipse, umożliwiając programistom lepsze wykorzystanie istniejących narzędzi. Zapewnia również możliwość projektowania i łatwego wdrażania dla szerokiej gamy urządzeń mobilnych i różnych systemów operacyjnych włączając w to Windows Mobile, Windows 32 (laptopy i tablety) oraz RIM BlackBerry.

Łatwość integracji back-end

Sybase Unwired Platform oferuje integrację "out-of-the-box" z szeregiem aplikacji dla przedsiębiorstw, włączając w to SAP i Remedy oraz inne aplikacje oparte na różnych bazach danych i architekturze SOA.

Łatwość zarządzania i bezpieczeństwo

Sybase Unwired Platform w pełni integruje się z wiodącymi rozwiązaniami Sybase do zarządzania urządzeniami i bezpieczeństwem. Zapewnia jedną konsolę administracyjną do centralnego zarządzania, ochrony i wdrażania mobilnych danych, aplikacji i urządzeń.

Leon Ryż
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne