Strajk włoskich kontrolerów. Odwołane loty także z Polski

Mimo podpisanego porozumienia Ryanaira ze związkami w Hiszpanii, spółce nie udało się uniknąć odwołanych lotów w tym tygodniu. W związku ze strajkiem na lotniskach w Dusseldorfie, Stuttgarcie i Kolonii, Ryanair odwołał 14 połączeń w czwartek, jednak najbardziej szkodliwy dla polskich pasażerów będzie strajk włoskich kontrolerów. 

(fot. Clodagh Kilcoyne / Reuters)

Jak podaje Fly4free.pl, w czwartek odbędzie się strajk na trzech niemieckich lotniskach. Ver.di, tamtejszy związek zawodowy, ostrzega o spowolnionej odprawie i możliwym odwołaniu niektórych lotów. W Niemczech będzie strajkował personel odpowiedzialny za bezpieczeństwo. Ryanair z tego powodu musiał odwołać 14 połączeń..

Znacznie gorsze konsekwencje będzie miał strajk włoskich kontrolerów, którzy zapowiedzieli protest w piątek w godzinach 13:00-17:00. Ryanair odwołał 11 stycznia 98 lotów, w tym 10 z i do Polski. Pełną listę odwołanych połączeń można znaleźć na stronie przewoźnika

W piątek polscy pasażerowie nie polecą na następujących połączeniach: FR1372 Neapol – Wrocław, FR1373 Wrocław – Neapol, FR1460 Modlin- Wenecja Treviso, FR1461 Wenecja Treviso – Modlin, FR5717 Bolonia -Modlin, FR5718 Modlin-Bolonia,FR6877 Kraków – Bergamo, FR6876 Bergamo – Kraków, FR7931 Piza – Kraków, FR7932 Kraków – Piza.

WSZ

Źródło:
Firmy:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 1as

Oni mają sztrajk, oni mają za cziemno w puacy !

! Odpowiedz
0 0 terrainahead

to jest aki midel midel klass

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne