REKLAMA

Stany Zjednoczone przestrzegają przed wyjazdami do Europy. Powodem ostatnie ataki terrorystyczne

2017-05-02 11:29
publikacja
2017-05-02 11:29

Amerykański Departament Stanu ostrzega obywateli Stanów Zjednoczonych przed zagrożeniami w Wielkiej Brytanii. 1 maja wystosowano komunikat w zakładce z ostrzeżeniami turystycznymi, przestrzegający przez ryzykiem ataków terrorystycznych w Europie.

Ameryka przestrzega przed wyjazdami do Europy / fot. Neil Hall / FORUM

Przywołując ostatnie przypadki z Francji, Wielkiej Brytanii czy Rosji oraz Szwecji, Stany Zjednoczone wskazują na niebezpieczeństwo podróżujących do europejskich krajów. Departament Stanu pisze, że choć rządy państw Starego Kontynentu realizują działania prewencyjne, możliwości organizowania ataków terrorystycznych i zagrożenie ze strony organizacji islamistycznych są zbyt duże – donosi "The Independent".

Instytucja upomina amerykańskich turystów, że celem ataków są głównie miejsca często odwiedzane przez podróżujących lub duże skupiska ludzi – węzły komunikacyjne, miejsca turystyczne, rynki i centra handlowe. – Obywatele Stanów Zjednoczonych powinni zachować środki wzmożonej czujności w tych i podobnych miejsca, szczególnie w trakcie nadchodzącego sezonu letniego, w którym często mogą występować tłumy.

Alert zostanie wygaszony wraz z końcem wakacji – 1 września 2017 roku. Stany Zjednoczone proszą swoich obywateli o bieżące monitorowanie sytuacji w ambasadach i konsulatach w miastach i krajach, do których się wybierają.

MG

Źródło:
Tematy
Najtańsze konta osobiste z premią – listopad 2020 r.

Najtańsze konta osobiste z premią – listopad 2020 r.

Komentarze (24)

dodaj komentarz
~EUUSA
Może i USA mają swoje problemy, ale nie zmienia to faktu, że Europa nie dorasta do pięt Stanom Zjednoczonym. Przyszłość jest tylko w USA, które z każdym rokiem uciekają UE coraz bardziej.
~sdrgdsg
Przyszłość jest w USA, Rosji, Chinach, Europa pewnie zostanie przez te państwa zniszczona.
~Euro
Uwaga! Pilne! Ostrzega się Europejczyków przed wyjazdami do USA. Tylko dzisiaj miała miejsce strzelanina w Teksasie a w Massachusetts rozpędzony jeep wjechał w tłum. Europejczyku, do USA jedziesz na własną odpowiedzialność.
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~Tomuś
Ojej, to co się stało ? PiSowska Europa ? Takie strachy to ja słyszałem zawsze na temat PiSu, i Polski rządzonej przez PiS. A Europą rządzą przecież lewacy (marksistowscy komuniści)! No i co ? Heh, weźcie ludzie zwalcie ten yewropejski komunizm marksistowski ze stołka, ale to prosto na jape ! Wielkie brawa dla PiS i wyborców Ojej, to co się stało ? PiSowska Europa ? Takie strachy to ja słyszałem zawsze na temat PiSu, i Polski rządzonej przez PiS. A Europą rządzą przecież lewacy (marksistowscy komuniści)! No i co ? Heh, weźcie ludzie zwalcie ten yewropejski komunizm marksistowski ze stołka, ale to prosto na jape ! Wielkie brawa dla PiS i wyborców PiS, bo dzięki Wam bardzo przyjemnie spędziłem Majówkę - piłem sobie spokojnie piwko, zagryzałem gorącą kiełbaską, żaden ciapaty mi z bombą na głowę nie wchodził, spokój w Polsce na ulicach (nie to co we Francji), no jest super ! Pozdrawiam :-) PS. Precz z lewactwem któremu rzekomo w sondażach wyrównało się z PiSem bu ha ha ha ha ha ha ha haaaaaaaa :-D No ale w lewackich mediach lewactwo prowadzi w sondażach - gratulacje ha ha ha ha ha ha :-D
~zz
To sondaże tych ludzi co Komorowskiemu dawali 73 procent
~skoczek
Premier Szydło ugięła się i odstąpiła od zamiaru przyjęcia dziesiątek tysięcy imigrantów tylko i wyłącznie na skutek silnej presji wywieranej na PiS przez środowiska opozycyjne na prawo od PiS - Kukiz '15, KORWiN, KNP, Ruch Narodowy, ONR.
~ja odpowiada ~skoczek
true story
~klient odpowiada ~skoczek
ten słynny antysystemowy Kukiz 15, który w ważnych głosowaniach zawsze głosuje tak jak Platforma? z pewnością w oparciu o prawicowe przekonania. Kukiz ma tę samą funkcję co LPR - ewentualny koalicjant pis stworzony, żeby przeszkadzał w rządzeniu i kompromitował. Na szczęście mamy pierwszy samodzielny rząd w historii III RP
~skoczek odpowiada ~klient
Kukiz '15 próbował zablokować najbardziej szkodliwe projekty PiS, m.in. ustawę inwigilacyjną, podatek sklepowy, zakaz kupowania ziemi rolnej przez zwykłych Polaków (spoza rolniczej kasty).

W ~30% przypadków Kukiz głosował tak jak PiS, co obala twoją teorię.

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1683538,
Kukiz '15 próbował zablokować najbardziej szkodliwe projekty PiS, m.in. ustawę inwigilacyjną, podatek sklepowy, zakaz kupowania ziemi rolnej przez zwykłych Polaków (spoza rolniczej kasty).

W ~30% przypadków Kukiz głosował tak jak PiS, co obala twoją teorię.

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1683538,1,rok-cichego-koalicjanta-pis-kukiz15-poparl-jedna-trzecia-jego-najwazniejszych-projektow.read

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki