Stanisław Kowalczyk Głównym Inspektorem Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych

20.1.Warszawa (PAP) - Premier Donald Tusk powołał Stanisława Kowalczyka na stanowisko Głównego Inspektora Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych - poinformowało we wtorek w komunikacie Centrum Informacyjne Rządu (CIR).

Ze stanowiska tego premier odwołał z dniem 17 stycznia br. Monikę Rzepecką.

"Centrum Informacyjne Rządu zawiadamia, że prezes Rady Ministrów Donald Tusk odwołał - z dniem 17 stycznia 2009 r. - panią Monikę Rzepecką ze stanowiska Głównego Inspektora Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych, dziękując jej za pracę na tym stanowisku i jednocześnie powołał na to stanowisko pana Stanisława Kowalczyka" - podano w komunikacie.

Kowalczyk do tej pory był zastępcą Głównego Inspektora Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych. Wcześniej był prezesem Agencji Nieruchomości Rolnych. Od lipca 2003 r. do lipca 2005 r. pełnił funkcję wiceministra rolnictwa. Był też wiceprezesem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i wiceprezesem Banku Gospodarki Żywnościowej.

53-letni Kowalczyk jest absolwentem Szkoły Głównej Planowania i Statystyki; na tej uczelni uzyskał tytuł doktora i zrobił habilitację. Od 1995 r. jest profesorem nadzwyczajnym Szkoły Głównej Handlowej. (PAP)

awy/ pad/ gma/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Do rozliczenia PIT 2018 zostało:

WCZYTAJ TWÓJ E-PIT

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 1,7% III 2019
PKB rdr 4,9% IV kw. 2018
Stopa bezrobocia 6,1% I 2019
Przeciętne wynagrodzenie 4 931,8 zł I 2019
Produkcja przemysłowa rdr 5,6% III 2019

Znajdź profil