Spryciarze.pl za darmo

2011-05-24 08:00
publikacja
2011-05-24 08:00
Spryciarze.pl to pierwszy polski internetowy poradnik wideo pokazujący jak poradzić sobie z codziennymi problemami. Wśród kilku tysięcy filmów zamieszczonych na portalu znajdziemy miedzy innymi odpowiedzi na pytania: Jak zabezpieczyć gniazdko elektryczne?, Jak zrobić maszynkę do robienia waty cukrowej?, Jak obronić się przed napastnikiem?, Jak zamontować okap kuchenny?

Od 24 do 29 maja klienci sieci Plus mogą bezpłatnie oglądać na swoich telefonach materiały z serwisu Spryciarze.pl.

  • W trakcie promocji na wap.plus.pl koszt oglądanych filmików wynosi 0 zł i klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat z tytułu transmisji danych.
  • Spryciarze.pl to nie tylko portal z filmikami nawiązującymi do kultowego programu Adama Słodowego „Zrób to sam”, ale również miejsce gdzie spotykają się ludzie chcący podzielić się swoimi oryginalnymi pomysłami z innymi użytkownikami internetu. Kluczową dewizą portalu jest hasło Pokaż, co potrafisz!
  • Wap.plus.pl jest darmowym portalem rozrywkowo-informacyjny dla klientów sieci Plus korzystających z internetu w komórce. Aby skonfigurować telefon należy wysłać „pustego” SMS-a na numer 6565.

Zapraszamy na wap.plus.pl oraz do oglądania za darmo w dniach 24-29 maja „spryciarzy”!Informacja prasowa/E2H

Jan Petersen

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki