Skąd Tusk wiedział, że interesy z Plichtą mogą być ryzykowne?

Czy w Polsce dostęp do internetu mają tylko służby specjalne? Taki wniosek można wyciągnąć z zarzutów, jakie PiS kieruje w stronę Donalda Tuska, który ostrzegał syna Michała przed współpracą z OLT Express. Ewentualnie tylko służby specjalne potrafią czytać ze zrozumieniem i przekazują Premierowi informacje niedostępne dla zwykłych śmiertelników.

Skąd Tusk wiedział, że robienie interesów z Marcinem Plichtą może być ryzykowne? Według PiS – od służb specjalnych. Oczywiście nie można tego wykluczyć, ale to oznacza, że albo zajmują się one przetwarzaniem publicznie dostępnych informacji, albo współpracuje z nimi główny analityk Bankier.pl, Krzysztof Kolany.

Ciąg dalszy na blogu Mateusza Szymańskiego.

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
0 0 ~Floryda

Pan Mateusz Szymański zajął wyjątkowo logiczne i bezstronne stanowisko w sprawie Amber Gold. Głównymi sprawcami tej nieprzyjemnej sytuacji są sami klienci firmy a mówiąc dokładnie ich zachłanność i brak wyobraźni. Zabronić działalności biznesowej nie można, tak jak i klientom AG wolności inwestycji własnych oszczędności. Tak działa gospodarka rynkowa.

Płonne wydają się być nadzieje i oczekiwania zwolenników PIS, że oto nadaża się okazja do ataku zwycięskiego na partię rządzącą. Podobne nadzieje opozycja wiązała z incydentami kibolowymi, "paprykarzami" itp. Nie na tym polega rola opozycji, aby wszystko burzyć i negować w imię bardzo partykularnych interesów, nie w imię interesów Polski i Polaków. Dzisiejsza opozycja będzie niestety, marginalizowana, jeśli zamiast merytorycznych programów gospodarczych i nowych rozwiązań społecznych będzie uprawiała działalność wywrotową i stosowała strategię opartą na oszczerstwach, kłamstwie, "polowaniu na czarownice", zniekształcaniu historii i dzieleniu Polaków. To ostatnie zasługuje na miano zbrodni narodowej.


To, jak bardzo PIS chce wykorzystać sytuację z AG i jak wtóruje jej SLD w akcjach antyrządowych, świadczy o jednym. Nie ma w Polsce alternatywy dla Platformy Obywatelskiej bez względu na to, czy ktoś ją lubi, czy nie ale stara się być odpowiedzialny.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~Mariola

i arecki z kaziem znowu poza korytem.... przez następne 7 lat..........wielka tragedia pisdupasów....

! Odpowiedz
0 0 ~Floryda odpowiada ~Mariola

Niech nie mysli, że wywoła rewolucję i będzie latał z kukłami rządzących i taczkami. Zezowate szczęście !!!

! Odpowiedz
0 0 ~grobelny bis odpowiada ~Floryda

prokuratura nie wykryła znamion przesepstwa w działalnosci amber gold.....dali sygnał krecimy lody dalej

! Odpowiedz
0 0 ~wp odpowiada ~grobelny bis

http://wpolityce.pl/artykuly/33987-mlody-pan-t-mial-ogromne-pelnomocnictwa-w-olt-przeglad-tygodnia-w-klubie-ronina-ziemkiewicz-janecki-makowski

! Odpowiedz
0 0 ~Boston odpowiada ~wp

Chyba dostaniesz sraczki z tych emocji. A potem zaleje cię krew ze złości, bo okaże się, że wszystko jest w należytym porządku. Hi hi hi hi

! Odpowiedz
0 0 ~Lisio

Wiarygodność tego co w tym kraju mówią tacy ludzie jak Plichta, Tusk i inni "zasłużeni stropianowcy" z okresu Solidarności i stanu wojennego jest taka jak wiarygodnośc gazety "Komsomalskaja prawda"..........:). Tam gdzie chodzi o grubą kasę nie macie co liczyć, że ktokolwiek powie Wam prawdę...... Liczy się tylko KASA......A to przecież po to "aby im wszystkim żyło się lepiej........." :)).

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 ~ms

teraz to im sie zyje lepiej. Maja stołki i kase. Szampana już pewnie otwierają licząc kokosy!!!

! Odpowiedz
0 0 ~ana odpowiada ~ms

nadal sa tu tacy idioci co ich bronią, a co na to brodzislaw z W S I.??? Proponuję POwierzyc jemu swoje oszczędności POdobno ufa mu 76% ???

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,6% XI 2019
PKB rdr 3,9% III kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,0% X 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 213,27 zł X 2019
Produkcja przemysłowa rdr 3,5% X 2019

Znajdź profil