REKLAMA
WAŻNE

Siekielski i Morozowski Dziennikarzami Roku 2006

2006-12-18 18:54
publikacja
2006-12-18 18:54
Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski otrzymali wspólnie tytuł Dziennikarza Roku 2006. Twórcy programu "Teraz my" odebrali nagrodę podczas gali zorganizowanej przez miesięcznik "Press" w warszawskim hotelu Intercontinental.

Podczas gali zorganizowanej przez miesięcznik "Press" wręczono również nagrody Grand Press. Twórcy programu "Teraz My" otrzymali również to wyróżnienie w kategorii "news".

Za najlepszy reportaż radiowy uznano "Kołysankę dla Briana" Cezarego Galeka z Polskiego Radia Zachód, a za najlepszy reportaż telewizyjny "Kardiochirurg bez serca" Daniela Zielińskiego z telewizji TVN. Nagrodę za najlepszy reportaż prasowy otrzymała Joanna Wojciechowska z "Gazety Wyborczej" za artykuł "500 euro za ciało, które zje kilogram".

W kategorii "publicystyka" nagrodę otrzymał Aleksander Smolar z "Tygodnika Powszechnego", w kategorii "wywiad" wyróżniono Szymona Hołownię za zamieszczony w "Rzeczpospolitej" tekst "Niebo dla gołębi".

W kategorii "dziennikarstwo specjalistyczne" wyróznienie przyznano Romanowi Młodkowskiemu, autorowi programów z serii "Firma" w TVN 24.
Źródło:IAR
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki