Samsung zwróci 500 zł za kupno smartfona

Samsung wystartował z promocją, w której okazyjnie można zdobyć ubiegłoroczne flagowce koreańskiej marki. Przy zakupie modeli Galaxy S8 i Galaxy S8+, klient ma szansę odzyskać 500 zł w gotówce.

Samsung zwróci 500 zł za kupno modelu Galaxy S8 i Galaxy S8+
Samsung zwróci 500 zł za kupno modelu Galaxy S8 i Galaxy S8+ (fot. REUTERS/Kim Hong-Ji / FORUM)

Aby wziąć udział w promocji, należy w dniach od 1 października do 18 listopada 2018 r. u autoryzowanych partnerów Samsunga – m.in. w salonach najpopularniejszych sieci komórkowych czy sklepach z elektroniką – kupić jeden z modeli smartfonów wydanych w 2017 roku. Następnie urządzenie należy uruchomić i zaakceptować postanowienia umowy licencyjnej użytkownika końcowego.

Po 14 dniach od włączenia telefonu i zarejestrowaniu lub zalogowaniu się w aplikacji Samsung Members powinien pojawić się baner promocji „Odbierz swój kod”. Kody odebrane w danym tygodniu będą aktywne w środę w tygodniu kolejnym. Wówczas producent na adres e-mail podany przy rejestracji konta Samsung wyśle odpowiedni kod PIN.

Z otrzymanym kodem PIN użytkownik w ciągu siedmiu dni powinien udać się do bankomatu sieci Euronet, gdzie wśród opcji transakcji bez karty znajdziemy promocję Samsunga. Tam wpisujemy wspomniany kod, a do klienta trafia 500 zł w gotówce. Jeśli klient nie skorzysta z promocji w ciągu tygodnia od otrzymania kodu, bezpowrotnie straci możliwość uzyskania pieniędzy.

Oferta obowiązuje od 1 października do 18 listopada. Możliwość kliknięcia w baner promocyjny mija 9 grudnia. Więcej informacji w regulaminie promocji.

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 4 open_mind

Ludzie wy nie zrozumie mnie źle kupujcie (zapożyczajcie) na co chcecie przecież mamy wolny wybór, jak tylko w poniższych komentarzach przedstawiam swój praktyczny punkt widzenia. Ja po prostu nigdy nie ulegałem modzie trę-dom i tym podobnym Tak już mam i wprost rozśmiesza mnie snobizm.

Taka historia z mego życia. Poszliśmy do znajomych w odwiedziny coś krótko po ich powrocie z Włoch, siedzimy na tarasie jest pochmurno pomimo to gospodyni cały czas siedzi w słonecznych okularach. Ja nie skumałem czaszki i ona w pewnym momencie wywaliła: No Andrzej czy nie widzisz że mam najnowsze okulary Guci, a ja z lekkim zakłopotaniem a co t o te Guci, oj było śmiechu bo oni są tolerancyjni i znają moje podejście do markowych wyrobów. Dopiero po jakimś czasie odkryłem że to się pisze Gucci jak byłem w celach zawodowych w NY i widziałem tam ten sklep. Tak już mam Po prostu jak piszę wole złote monety „bez procesora”, takie mam zboczenie. Pozdrawiam.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
9 4 jasiek2017

nie masz racji bo prowadzac firme i kupujac taki telefon np za 2 tys odliczam VAT 23% oraz podatek. I zamiast ceny 2 000 (dla Kowalskiego) taki telefon kosztuje mnie ok 40% taniej. Takze wszystko zalezy od tego kim jestesmy.

! Odpowiedz
1 7 open_mind odpowiada jasiek2017

Twój przykład to typowy chwyt marketingowy. Kup drożej u nas a zobaczysz ile oszczędzisz. Niestety ludzie nie ma nic za darmo jesteście dorośli i powinniście sobie z tego zdawać sprawę, a nawet jak ty dostaniesz taniej to społeczeństwo za to zapłaci z powodu wadliwej polityki ekonomicznej!

! Odpowiedz
4 3 glos_rozsadku

co ci socjaliście związakowcy odwalają.

! Odpowiedz
1 33 glos_rozsadku

Dział produkcji: proszę bardzo o to nowy smartfon S8. Ustalcie cenę i sprzedawajcie.
Dział sprzedaży: OK, sprzedawajmy go za 8 000 zł
Dział marketingu: NIE! Sprzedawajmy go za 8 500 zł - 500 zł zwrotu w gotówce
Dział sprzedaży: OK

! Odpowiedz
0 2 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
1 2 open_mind odpowiada (usunięty)

Moderator zmieniłem na owce może być?

I już owce ustawiają się w kolejce aby zaimponować rozsądnym co potrafią opanować emocje.

! Odpowiedz
12 6 open_mind

Ludzie nie dajcie się nabierać na to co naprawdę nie potrzebujecie i to jeszcze pewnie zaciągacie pożyczkę na kupno tego. Wystarczy wam taki jak w tym linku. 6" Unlocked Smartphone For AT&T T-Mobile Straight Talk Android Cell Phone XGODY

! Odpowiedz
6 3 open_mind

Link https://www.ebay.com/itm/6-Unlocked-Smartphone-For-AT-T-T-Mobile-Straight-Talk-Android-Cell-Phone-XGODY/292148728522?var=&hash=item44056bd2ca

! Odpowiedz
1 9 open_mind

Po czerwieni wnioskuję że sami szpanerzy, płótno w kieszeni ale – w myśl zasady zastaw się a postaw się. A ja sypię na badziewiu 6 cali z chin i się śmieje a zaoszczędzoną kasę wydaje na złote monety, takie zboczenie mam.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne