Salony w USA zarządzane z Krakowa

16.02. Warszawa (PAP/Media) - Amerykańskie salony fryzjerskie będą zarządzane przez stronę internetową neohair.com w Krakowie. Dziś światowa premiera systemu stworzonego przez firmę NeoPrimus - informuje "Dziennik Polski".

Jak podkreśla Barnaba Augustyniak, współtwórca NeoHair, unikatowość tego systemu polega na tym, że jest on dostępny w wersji on-line, a więc właściciel salonu fryzjerskiego może z niego korzystać z każdego miejsca na ziemi.

Oprogramowanie umożliwi umawianie wizyt fryzjerskich przez internet, tworzenie kart klienta, automatyczne wysyłanie sms-ów przypominających klientom termin wizyty czy informujących o promocjach. Program będzie zawierał kalendarz pracy wszystkich stylistów konkretnego salonu, pozwoli na kontrolę sprzedaży i jej planowanie dzięki możliwości tworzenia różnego rodzaju raportów. NeoHair ma być zintegrowany z portalami społecznościowymi.

Początkowo salony będą korzystać z programu bezpłatnie, ale po przetestowaniu dalsze korzystanie będzie odpłatne. (PAP)

mp/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Notsofast

Jeśli ktoś tworzy aplikację sprecyzowaną pod konkretny rynek (fryzjerzy) to sądzę, że program ten ma większy potencjał niż zwykły kalendarz googla;> czy taki kalendarz wyśle mi sms'a z powiadomieniem o wizycie?

! Odpowiedz
0 0 ~lukasz

Tak, Google Calendar wysyła powiadomienia smsem.

! Odpowiedz
0 0 ~lukasz

Widzę że Bankier upycha teksty sponsorowane gdziekolwiek się da ....
W dodatku to stek bzdur bo "zarządzanie kalendarzem z dowolnego miejsca na świecie" można relizować nawet przy pomocy Google Calendar ...

!
Polecane
Najnowsze
Popularne