REKLAMA

Są nowe nagrania z nielegalnymi podsłuchami

2015-03-04 18:57
publikacja
2015-03-04 18:57
Są nowe nagrania z nielegalnymi podsłuchami
Są nowe nagrania z nielegalnymi podsłuchami
/ materiały dla mediów

Centralne Biuro Antykorupcyjne przekazało prokuraturze płytę z kolejnymi 11 rozmowami polskich VIP-ów, nielegalnie nagranymi w restauracjach. - Nie komentuję tego - powiedział rzecznik CBA Jacek Dobrzyński.

CBA przekazało kolejne nagrania (fot. Stanislaw Kowalczuk / EastNews)

Nie wiadomo gdzie 'nowe' rozmowy zostały zarejestrowane, ani kogo dotyczą. Tvn24.pl, który dotarł do informacji, przypomina, że łącznie zapisano rozmowy ponad 70 osób.

Według portalu płytę przekazano prokuraturze w ubiegłym miesiącu. Miał o tym wczoraj poinformować posłów komisji ds. służb specjalnych prokurator generalny Andrzej Seremet. Jacek Dobrzyński potwierdził w rozmowie z IAR, że szef CBA ma ponownie spotkać się posłami ze speckomisji jutro.

iar / gaj
Źródło:IAR
Tematy
 Ubezpieczenie NNW dla dzieci. Dla każdego dziecka od 4 miesiąca do 25 roku życia.

Ubezpieczenie NNW dla dzieci. Dla każdego dziecka od 4 miesiąca do 25 roku życia.

Powiązane: Afera podsłuchowa

Komentarze (11)

dodaj komentarz
~miro
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~dolo

Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca

Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, oddałbym jak komorowski lasy państwowe żydom, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło" Niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem
~rtr
zapomniałęś dodać litwę, łotwę, estonię, czechy, słowację, węgry, chorwację, rumunię, bułgarię......
~fd odpowiada ~rtr
co zatem proponujesz oprócz wklejania tego tekstu gdzie się da, przylepić się do Rosji jak orban ?
~zzz
Czy ty żyjesz i pracujesz w Polsce od wczoraj? Ile masz lat, że nagle "oświeciło" ciebie, iż jesteśmy biednym krajem? Popytaj rodziców ile zarabiali 25 lat temu i jakie zachodnie towary mogli za to kupić, albo lepiej gdzie. Zastanów się gdzie wtedy była Polska a gdzie Irlandia, Grecja czy Niemcy. A gdy już będzie Czy ty żyjesz i pracujesz w Polsce od wczoraj? Ile masz lat, że nagle "oświeciło" ciebie, iż jesteśmy biednym krajem? Popytaj rodziców ile zarabiali 25 lat temu i jakie zachodnie towary mogli za to kupić, albo lepiej gdzie. Zastanów się gdzie wtedy była Polska a gdzie Irlandia, Grecja czy Niemcy. A gdy już będzie się tobie wydawało się zmądrzałeś, to poszukaj informacji na temat wojsk rosyjskich w Polsce - po co byli i kiedy stąd wyjechali.
~endi
dużo czasu zajęło oczyszczenie tych nagrań z " szumów " i coś bardzo opornie są one ujawniane ....
~piotrek
Bardzo chciałbym,żeby takie działania były jawne.dotyczą one osób,które wpłynęły na nasz los.mam w nosie w co ubiera się Grodzka albo czy ktoś je kawior za moje pieniądze,ale jeżeli jakiś parszywiec dogaduje s ie z drugim parszywcem,co w naszym rządzie chyba nie jest wyjątkiem w sprawach gospodarki i przekrętów Bardzo chciałbym,żeby takie działania były jawne.dotyczą one osób,które wpłynęły na nasz los.mam w nosie w co ubiera się Grodzka albo czy ktoś je kawior za moje pieniądze,ale jeżeli jakiś parszywiec dogaduje s ie z drugim parszywcem,co w naszym rządzie chyba nie jest wyjątkiem w sprawach gospodarki i przekrętów to chcielibyśmy o tym wiedzieć.Ale gdyby sporządzić listę prawych i uczciwych polityków, to byłaby ona chyba bardzo krótka...a jeżeli się już taki znajdzie to jest takim leniem, że i tak mu wszystko jedno.
~lol3
a co ze starymi? Już zamieciono pod dywan?
~xRTm
Jakimi starymi? Były jakieś? Zakładam, że wszystkie podsłuchane osoby uzyskają statusy pokrzywdzonych, a winni tych haniebnych nagrań zostaną surowo i przykładnie ukarani!
~azet odpowiada ~xRTm
Nielegalnych nagrań, panie hrabio, przede wszystkim nielegalnych. Gdyż w naszym kraju nieważne jest co władza mówi, ważne czy nagrywający uzyskał akredytację.

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki