29,70 zł
0,00% 0,00 zł
Sanok Rubber Company SA (SNK)

STOMIL SANOK SA nabycie udziałów w spółce zależnej

Raport bieżący nr 2/2002 Zarząd STOMIL SANOK S.A. w Sanoku podaje do publicznej wiadomości informację o nabyciu udziałów w Spółce STOMIL SANOK DYSTRYBUCJA z siedzibą w Bielsku-Białej.

1. W dniu 04 lutego 2002 roku STOMIL SANOK S.A. w Sanoku nabył w formie umowy sprzedaży 147 udziałów w spółce STOMIL SANOK DYSTRYBUCJA spółka z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, których wartość nominalna wynosi 147.000 złotych. Nabyte udziały nie są w żaden sposób uprzywilejowane. 2. Podmiot zbywający: AUTO-ART Spółka Akcyjna w Bielsku-Białej. Zbywający jest przedsiębiorstwem handlowym. 3. Nabyte udziały stanowią 49% kapitału zakładowego STOMIL SANOK DYSTRYBUCJA z siedzibą w Bielsku-Białej. 4. Cena nabycia udziałów wynosi 300.000 PLN. Nabycie udziałów ma charakter długoterminowej lokaty kapitałowej. Po nabyciu 147 udziałów STOMIL SANOK S.A. posiada 100% udziałów w STOMIL SANOK DYSTRYBUCJA spółka z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej i taką samą liczbę głosów na zgromadzeniu wspólników tej spółki. 5. Nabycie udziałów zostało sfinansowane ze środków własnych. 6. Pomiędzy STOMIL SANOK S.A., osobami zarządzającymi i nadzorującymi Spółkę a zbywającym nie istnieją żadne powiązania.

§5 ust.1 pkt 1 i §7 RRM

kom emitent mra/zdz

Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl