8,0000 zł
0,00% 0,0000 zł
Stalprofil SA (STF)

Wybór oferty złożonej przez spółkę zależną Izostal S.A. jako najkorzystniejszej w zakresie dostaw izolowanych rur stalowych DN 700 na rzecz AB Amber Grid.

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 24 / 2019
Data sporządzenia: 2019-05-29
Skrócona nazwa emitenta
STALPROFIL S.A.
Temat
Wybór oferty złożonej przez spółkę zależną Izostal S.A. jako najkorzystniejszej w zakresie dostaw izolowanych rur stalowych DN 700 na rzecz AB Amber Grid.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Stalprofil S.A. informuje, iż w dniu 29 maja 2019 roku, powziął informację o wyborze przez AB Amber Grid z siedzibą w Wilnie, Republika Litewska (Zamawiający), oferty złożonej przez spółkę zależną Izostal S.A. (Dostawca) jako najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na dostawy izolowanych rur stalowych DN 700 dla zadania inwestycyjnego realizowanego przez AB Amber Grid: budowa gazowego połączenia międzysystemowego Polska-Litwa (GIPL) na terytorium Republiki Litewskiej o długości około 170 km.

Wartość złożonej przez Izostal S.A. oferty wynosi 26.425 tys. EUR netto, co po przeliczeniu według kursu NBP ogłoszonego dnia 28 maja 2019 roku wynosi 113.540 tys. PLN netto. Specyfikacja istotnych warunków zamówienia przewiduje realizację dostaw w okresie od roku 2019 do 2021.

Zgodnie z otrzymaną informacją umowa o udzielenie zamówienia publicznego pomiędzy Zamawiającym, a Izostal S.A. zostanie zawarta niezwłocznie, ale nie wcześniej niż po upływie terminu odroczenia/karencji (okres 10 dni od daty wysłania zawiadomienia o wyborze oferty) oraz podjęcia odpowiednich decyzji przez Zamawiającego. O zawarciu umowy pomiędzy Izostal S.A. i AB Amber Grid na przedmiotowe zadanie Stalprofil S.A. poinformuje odrębnym raportem bieżącym.

Spółka Izostal S.A. należy do Grupy Kapitałowej Stalprofil S.A. Stalprofil S.A. posiada 60,28% udział w jej kapitale zakładowym.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-05-29 Jerzy Bernhard Prezes Zarządu
2019-05-29 Sylwia Potocka-Lewicka Wiceprezes Zarządu
Źródło: GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.