REKLAMA

SLD skarży się na harce Janusza Palikota

2013-02-14 13:54
publikacja
2013-02-14 13:54
SLD składa skargę na Janusza Palikota do komisji etyki poselskiej.

Powodem jest między inny wczorajsza konferencja lidera Ruchu Palikota, podczas której polityk używał wulgaryzmów i mówił, że brzydzi się między innymi Leszkiem Millerem, Ewą Kopacz i Donaldem Tuskiem.

Rzecznik SLD Dariusz Joński powiedział IAR, że należy powiedzieć stop stosowanemu przez Janusza Palikota słownictwu. Jego zdaniem, składając wniosek można powstrzymać "postępujące chamstwo" w Ruchu Palikota. SLD nie zgadza się na takie traktowanie adwersarzy politycznych. W opinii Jońskiego, najgorsze jest to, że Janusz Palikot jest zadowolony ze swoich wypowiedzi i nie przeprasza za nie.

Wczoraj powiedział on, że jest dumny z każdej kary jaką nakłada na niego komisja etyki poselskiej. Ma ona prawo ukarać posła naganą upomnieniem lub zwróceniem uwagi. Nie wiąże się to jednak z żadnymi innymi konsekwencjami.IAR/Rucińska/to/K.P.
Źródło:IAR
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (8)

dodaj komentarz
~lewicowiec
SLD nie była i nie jest partią lewicową . To partia uwłaszczonych po 89r PZPRowskich aparatczyków umoczonych w rozliczne afery korupcyjne. To partia bogaczy pochodzących z dawnych elit władzy . Słusznie Palikot nazwał ich kawiorową lewicą bo poza nazwą z ideą lewicy nic ich nie łączy. Ich poglądy gospodarcze i polityczne SLD nie była i nie jest partią lewicową . To partia uwłaszczonych po 89r PZPRowskich aparatczyków umoczonych w rozliczne afery korupcyjne. To partia bogaczy pochodzących z dawnych elit władzy . Słusznie Palikot nazwał ich kawiorową lewicą bo poza nazwą z ideą lewicy nic ich nie łączy. Ich poglądy gospodarcze i polityczne są zbliżone do PO i dla tego często działają wspólnie . Co te spasione tłuste wieprze mogą wiedzieć i co ich w ogóle obchodzi jak żyje pracownik najemny , jak jest bezlitośnie wykorzystywany przez nowobogacki kapitał? Co ich obchodzi, że zamykane są szkoły, że ogromna ilość dzieci jest po prostu w szkołach głodna? Co ich obchodzi, że ludzie ,których nie stać na opłatę za mieszkanie są po prostu wyrzucani na bruk? Co ich obchodzi,że służba zdrowia została przez PO doprowadzona do ruiny a ludziom coraz trudniej skorzystać z pomocy specjalistów czy wykupić leki? Itd i tp. Ale SLD głośno na każdym kroku upomina się o prawa homoseksualistów , lesbijek i nawiedzonych feministek nazywając to nowoczesną lewicowością. NIE! SLD TO PARTIA OBROŃCÓW PEDZIÓW , LESBIJEK I SKRAJNYCH FEMINISTEK ALE Z PEWNOŚCIĄ NIE JEST TO PARTIA LEWICOWA W ZNACZENIU TAKIM JAKIM POWSZECHNIE TO OKREŚLENIE JEST ROZUMIANE. LEWICA MUSI POWSTAĆ I POWSTANIE PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ ALE SPOŚRÓD LUDZI KTÓRZY DOŚWIADCZAJĄ WYZYSKU I CIERPIENIA Z POWODU WYZYSKU NEOLIBERALNEGO KAPITAŁU A NIE W WYNIKU NARZUCENIA LUDZIOM SPASIONYCH I NAŻARTYCH PSEUDO LEWICOWYCH ELIT.
~kr
Zobaczymy jak niektórym zrzedna miny przy najbliższych wyborach.Palikot jest najgorszy bo narobił hałasu w sprawie która nie powinna wypłynąć.a jednak wypłyneła a panu millerowi 40 tys zł dla nowickiej nie przeszkadzalo.z kolei niejaki miller swego czasu przyklepal konkordat prawda?też mu to nie przeszkadzalo.więc niech Zobaczymy jak niektórym zrzedna miny przy najbliższych wyborach.Palikot jest najgorszy bo narobił hałasu w sprawie która nie powinna wypłynąć.a jednak wypłyneła a panu millerowi 40 tys zł dla nowickiej nie przeszkadzalo.z kolei niejaki miller swego czasu przyklepal konkordat prawda?też mu to nie przeszkadzalo.więc niech pan jonski zamknie ryj bo się ośmiesza.
~artek
Szkoda, że Dariusz Joński nie powiedział "STOP" obłudzie parlamentu. Teraz pewnie trzęsą się wybrańcom narodu porcięta, bo tak ochoczo "huzia na Józia" zgodnym głosem nadają. Palikot ma mój głos. Dotrzymuje słowa. Kropla drąży skałę ...
~maruś cz
czyżby nadworny klaun znudził się gawiedzi ooo! no januszku tera komuna się za ciebie weżmię sondaże poszły sie na spacer
~artek
Czy wyście wszyscy powariowali? Przecież Palikot wyciągnął na światło dzienne niegodziwości prezydium sejmu. Jak mogą wybrańcy narodu przyznawać sobie taką kasę, kiedy reszcie narodu każe się zaciskać pasa! Ludzie toż to hipokryzja!
~Kasia
Jak bydlak kpił z prezydenta, to był cacy. A teraz cham. Co za hipokryzja
~Adaś
Ja dziwie się że taki SWOŁOĆ ten paligłupchodzi po świecie i smrodzi powietrze.

Powiązane: Polityka

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki