REKLAMA

SEKA: SEKA.edu - partnerem CrossKnowledge, lidera w branży narzędzi edukacyjnych w formule e-learning

2012-11-07 15:03
publikacja
2012-11-07 15:03
Zarząd SEKA SA (Emitent) informuje, że w dniu 6 listopada 2012 r. SEKA.edu Sp. z o.o., spółka zależna od Emitenta, popisała umowę partnerską umożliwiającą jej włączenie do oferowanych rozwiązań szkoleniowych produktów firmy CrossKnowledge. Umowa została zawarta na czas nieokreślony z wyłącznym przedstawicielem CrossKnowledge w Polsce.

CrossKnowledge jest światowym liderem w dostarczaniu narzędzi edukacyjnych w formule e-learning. Oferowane biblioteki szkoleń, obejmują kilkanaście kluczowych obszarów rozwoju kompetencji dla firm i instytucji, między innymi zarządzanie zmianą, przywództwo, sprzedaż i marketing, rozwój pracowników, zarządzanie projektami. Biblioteki e-szkoleń dostępne są w 16 językach (m.in.: angielskim, francuskim, chińskim, hiszpańskim, włoskim, niemieckim) w tym w polskiej wersji językowej. Kursy stanowią podstawę programów szkoleniowych w wielu uznanych organizacjach w Europie oraz programów typu MBA na wielu europejskich uczelniach.

Biblioteki CrossKnowledge to wybór szkoleń z ponad 300 różnych modułów szkoleniowych skierowanych do grupy dorosłych użytkowników. Materiały merytoryczne do szkoleń przygotowywane są przez ekspertów dziedzinowych mających doświadczenie i wiedzę w danym zakresie a kursy przygotowywane są przez specjalistów w obszarze budowy szkoleń elektronicznych we współpracy z ekspertami. Wybór wysokiej jakości szkoleń z biblioteki daje możliwość natychmiastowej reakcji na potrzeby szkoleniowe użytkownika poprzez przydzielenie dostępu do wybranych modułów szkoleniowych. Wszystkie zasoby zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwiały samodzielną naukę w dowolnym czasie lub wypełnienie zasobami programu szkoleniowego w module wykorzystującej inne formy nauki (blended learning) lub jako element programu szkoleniowego, który kończy się uzyskaniem certyfikatu dla uczestnika w zakresie pozyskanej wiedzy. Materiały szkoleniowe do biblioteki szkoleń gotowych CrossKnowledge dostarczają wybitni eksperci z najlepszych szkół biznesu oraz doświadczeni menedżerowie o dorobku naukowym, pracujący dla największych organizacji na świecie.

Podpisanie ww. umowy oznacza szybkie wprowadzenie do oferty SEKA oraz SEKA.edu szerokiego wachlarza szkoleń umożliwiającego prowadzenie sprzedaży na szeroką skalę oraz stanowić będzie fragment biblioteki szkoleń dostępnych na społecznościowym portalu edukacyjnym, o którego budowie Emitent informował w raporcie bieżącym nr 26/2012 z dnia 26 września br. Tym samym zapewni to możliwość dynamicznego rozwoju działalności w obszarze szkoleń elektronicznych, co zbieżne jest ze strategią rozwoju przyjętą przez SEKA SA.

Niniejsza informacja przekazywana jest w związku z wypełnianiem przez Emitenta celów emisyjnych, o których mowa w Dokumencie Informacyjnym.

Podstawa prawna:
§ 3 ust. 1. Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Szukasz kelnerki? Kup ogłoszenie za 59,32 zł!

Szukasz kelnerki? Kup ogłoszenie za 59,32 zł!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki