Rzeczniczka PiS: Trzeba brać 500 plus, bo jak inni wrócą, to zabiorą

Jaka prezydentura taki poziom - pan Komorowski ma w jednym rację, że trzeba brać 500 plus, 300 plus, emeryturę plus, bo jak inni wrócą to zabiorą; jak mówił klasyk piniędzy nie ma i nie będzie - napisała we wtorek na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

(fot. Adam Chełstowski / FORUM)

W poniedziałkowej rozmowie z RMF FM b. prezydent Bronisław Komorowski wyraził nadzieję, że obywatele będą odróżniać, kto kupuje ich głosy w wyborach. "Tak bym apelował do wszystkich: brać te 500 plus jak dają, brać tę trzynastkę i nie kwitować, nie głosować na PiS, bo to jest żenujące, że oni liczą na to, że jak dadzą obywatelowi 500 plus, to ten obywatel odda im swój głos" - stwierdził Komorowski.

Do tych słów odniosła się we wtorek rzeczniczka PiS. "Jaka prezydentura taki poziom. Pan Komorowski ma w jednym rację, że trzeba brać 500+, 300+, emeryturę+ bo jak inni wrócą to zabiorą. Jak mówił klasyk piniędzy nie ma i nie będzie" - napisała na Twitterze Mazurek.

Jak dodała, "warto głosować na PiS". "Jesteśmy kompetentni i dotrzymujemy zobowiązań wobec Polaków" - podkreśliła.

Tzw. nowa piątka PiS przewiduje wprowadzenie 500 plus od pierwszego dziecka, brak podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia, "trzynastkę" dla emerytów, obniżenie kosztów pracy oraz przywrócenie zredukowanych połączeń autobusowych przede wszystkim w małych miastach i na wsiach.(PAP)

autor: Anna Tustanowska

amt/ godl/

Źródło: PAP
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
12 21 zenonka

Skoro PiS 'daje' bo jest tak wspaniałomyślny to niech po przegranych wyborach kontynuuje swoją postawę altruistyczną i rozdaje z własnych, partyjnych pieniędzy. Oczywiście dla dobra polskich rodzin.

! Odpowiedz
13 15 psokal

Taaa, jasne, wystarczy zmiana władzy i świat się zawali. Wcześniej przez 8 lat straszono nas że jak PiS dojdzie do władzy to Saska Kępa zmieni nazwę na Beata Kempa. Albo że zniszczą Trybunał Konstytucyjny a Macierewicz zostanie szefem MON. Oraz że jakaś pyskata prostaczka zostanie rzeczniem rządzącej partii.

! Odpowiedz
26 26 histeryk

Ale klasyk odnosił się do obietnic PiS z 2015 r. i mówił to w 2015 r, że pieniędzy nie ma i nie będzie. A jakie to były obietnice? 500 plus na każde dziecko, obniżenie podatku VAT o 1%, likwidacja w całości podatku miedziowego, podwyższenie kwoty wolnej od podatku do 8 tys. zł. PiS ŻADNEJ z tych obietnic nie wypełnił, bo pieniędzy nie było i nie ma, skoro nawet na okrojone 500 plus musimy co roku pożyczać.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
13 17 tomabrzy

PIS nw 2015rnie mówił że pieniądza na każde dziecko. Nie kłam nie ładnie.

! Odpowiedz
7 3 histeryk odpowiada tomabrzy

sprawdziłem, to prawda, obiecali na pierwsze tylko dla najbiedniejszych rodzin. Ale obiecali też obniżyć CIT z 19 do 15 procent. Obniżyli CIT tylko dla ułamka przedsiębiorców, czyli de facto nie obniżyli. A zatem klasyk, biorąc pod uwagę to i to co napisałem powyżej, jak najbardziej miał rację, i brak realizacji obietnic ze strony PiS potwierdził to. To co mówi panie rzecznik to zwykła manipulacja.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 3 karbinadel odpowiada tomabrzy

Szydło mówiło wyraźnie "500 zł na każde dziecko"

! Odpowiedz
6 7 prezes_jan

Czekam aż wy odejdziecie...

! Odpowiedz
8 8 pull_up_terrain_ahead

Pis da. To obiektywne stwierdzenie faktu, pewne tak jak to że ziemia jest okrągła. Dlaczego to usunięto?

! Odpowiedz
2 4 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
25 30 pis_po_jedno_zlo

Dobrze gada, ale powiem więcej, trzeba kraść ile wlezie, bo jak nas oderwą od koryta to polecą stołki i inni będą kradli, a nie my:( Powinien być całkowity zakaz konstytucyjny zatrudniania osób powiązanych z polityką w spółkach SP.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,6% VI 2019
PKB rdr 4,7% I kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,3% VI 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 057,82 zł V 2019
Produkcja przemysłowa rdr -2,7% VI 2019

Znajdź profil