Rusza projekt specjalny poradnika "Pani Domu" oraz Związku Banków Polskich

Redakcja poradnika "Pani Domu" przy współpracy partnerskiej Związku Banków Polskich przygotowała kampanię edukacyjną Twój doradca finansowy.

Głównym celem kampanii jest poszerzenie wiedzy czytelniczek „Pani Domu” w zakresie produktów i usług finansowych. Redakcja i eksperci ZBP będą prezentować i omawiać na łamach magazynu dostępne na rynku narzędzia finansowe, pomagające Polakom efektywnie zarządzać domowym budżetem.

Akcja edukacyjna ma prowadzić do wykształcenia wśród czytelników pozytywnych postaw w zakresie domowych finansów. Eksperci związku zachęcać będą do planowania wydatków w dłuższym horyzoncie czasowym, wyrobienia nawyku systematycznego oszczędzania czy racjonalnego zaciągania zobowiązań finansowych w celu podreperowania domowego budżetu.

Jest to pierwszy taki projekt poruszający skomplikowaną tematykę finansową w prasie poradnikowej. Wiemy, że omawiane przez redakcję zagadnienia związane z domowym budżetem cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych czytelników, dlatego w odpowiedzi na ich oczekiwania stworzyliśmy projekt Twój doradca finansowy powiedziała Urszula Dziewit, wydawca magazynu „Pani domu”. 

Merytoryczny patronat ZBP oraz opracowania redakcyjne z jednej strony dostarczą czytelnikowi rzetelnych informacji, z drugiej zaś pozwolą wykorzystać język komunikacji dopasowany do odbiorcy, tłumaczący w sposób zrozumiały i prosty zasady działania rynku finansowego.

Cykl edukacyjny, który zagości na łamach tygodnika w dziale PRAWO, FINANSE, PRACA, będzie poruszał m.in. zagadnienia kredytów gotówkowych i hipotecznych, lokat oszczędnościowych, produktów inwestycyjnych, bankowości elektronicznej czy nowych usług wprowadzanych na polski rynek.

Bezpośrednią grupą docelową kampanii edukacyjnej są czytelnicy „Pani Domu” oraz ich otoczenie. 

Cykl edukacyjny będzie prowadzony równolegle na uruchamianej właśnie stronie  www.panidomu.pl, na której znajdą się pogłębione informacje dotyczące zagadnień poruszanych na łamach poradnika. Specjalnie dla naszych czytelników zostanie uruchomiony telefoniczny dyżur oraz czat z ekspertem.

/ Pani Domu
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne