Rozpoczęła się czwarta akcja "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny"

Od dziś do niedzieli turyści mogą skorzystać z ofert hoteli, restauracji, muzeów czy teatrów, które oferują swoje usługi o połowę taniej. W akcję włączyło się 650 partnerów z całego kraju. Najwięcej - bo 100 - z województwa małopolskiego, 72 z dolnośląskiego i 70 z pomorskiego.

To okazja, by za mniejsze pieniądze zobaczyć miejsca godne uwagi - mówi prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk i dodaje, że akcja ma wydłużyć sezon turystyczny w Polsce tak, aby nie ograniczał się do wakacji oraz ferii zimowych. "Wczesną wiosną i jesienią pogoda też sprzyja turystyce" - mówi Robert Andrzejczyk.

W Warszawie o połowę taniej można także zobaczyć między innymi spektakl "Śmierć Dantona" w Teatrze Narodowym. Hanna Zoll z teatru informuje, że chętnych nie brakuje. "Bilety w niżej cenie wyprzedają się błyskawicznie, a nasi widzowie czekają na takie oferty" - dodaje Hanna Zoll.

"Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" to wspólna inicjatywa Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. Akcja odbywa się dwa razy w roku - w marcu i w październiku. Jesienią skorzystało z niej 110 tys. osób. Polska Organizacja Turystyczna liczy, że teraz liczba uczestników przekroczy 150 tys.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/ Martyna Szymczakowska/Siekaj

Źródło: IAR
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 jendreka

To kolejna akcja by Polak pracował w niedzielę i to za połowę mniejszą pensje. Albo państwo w kolejnej akcji oskubie resztę Polaków. Tak się doprowadza powoli państwo do bankructwa. Coraz więcej komunistycznych dotacji, byle wygrać wybory i za parę lat wrócimy do normy. Inflacja zacznie gonić jak pendolino i zostanie znów Polaków z pustymi kieszeniami.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 3 karbinadel

Naprzód związkowcy. Pracownicy tych teatrów, muzeów, restauracji i hoteli nie mogą się doczekać, aż ich wyzwolicie z ucisku - i zakażecie otwierać w niedzielę.

! Odpowiedz