REKLAMA

Rewolucja w wyszukiwaniu usług medycznych

2010-06-16 08:00
publikacja
2010-06-16 08:00
Polska firma DT Studio, z siedzibą w Katowicach, zaprezentowała platformę internetową, która ma szansę zrewolucjonizować sposób wyszukiwania i rezerwowania usług medycznych w Polsce.

E-RMED, bo tak nazywa się oprogramowanie, skierowane jest zarówno do pacjentów jak i do jednostek prowadzących działalność medyczną. Doskonale sprawdzi się zarówno w jednoosobowym gabinecie, jak i w wielospecjalistycznej przychodni.

System  umożliwia lekarzom, klinikom, przychodniom medycznym, czy nawet szpitalom wprowadzenie rejestracji pacjentów online. Wszystko odbywa się w niezwykle prosty i intuicyjny sposób – wystarczy dostęp do internetu. Placówka nie musi nawet posiadać własnej strony internetowej, a korzystanie z systemu nie wiąże się z instalacją żadnego oprogramowania na komputerach w gabinecie czy przychodni. Z poziomu strony internetowej www.e-rmed.pl możemy definiować wszystkie aspekty niezbędne do profesjonalnego zarządzania pracą lekarzy i kontaktami z pacjentami. Kilka kliknięć na klawiaturze może wprowadzić przychodnię w dwudziesty pierwszy wiek!

 

Korzyści dla przychodni:

  • wyjście naprzeciw oczekiwaniom pacjentów,
  • łatwość konstruowania grafików pracy lekarzy,
  • zmniejszenie ilości dzwoniących telefonów i odciążenie pracowników rejestracji,
  • usprawnienie systemu rejestracji pacjentów,
  • poprawa wizerunku przychodni,
  • w razie koniczności łatwość kontaktu z pacjentem,
  • recepcja czynna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • możliwość rejestracji Pacjenta, który nie złożył w naszej przychodni deklaracji – może ją złożyć online

Dodatkową, aczkolwiek niezwykle istotną zaletą systemu jest możliwość darmowego testowania, brak kosztów instalacji i niewielki roczny abonament.

Najbardziej interesującą i innowacyjną funkcją rodzimego oprogramowania, jest to, iż wkrótce wszystkie przychodnie używające e-RMED, będą mogły włączyć się w jedną, ogólnopolską sieć. Dzięki temu pacjenci uzyskają możliwość wyszukiwania usług medycznych w dowolnym mieście w Polsce, w dogodnym dla nich terminie. To niezwykła możliwość promocji dla każdej placówki medycznej.

Z uwagą będziemy śledzić rozwój tego projektu. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.e-rmed.pl . Telefon informacyjny dla chętnych do nawiązania współpracy to: 510-167-376.erka
Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki