REKLAMA

Renault wskrzesi moskwicza?

2015-10-12 10:43
publikacja
2015-10-12 10:43

Koncern motoryzacyjny Renault złożył wniosek o rejestrację znaku towarowego marki Moskwicz. Francuzi najprawdopodobniej przywrócą rosyjską markę do życia.

fot. Marta Woynarowska /

Nie byłby to początek wspólnej historii tych dwóch marek. W samochodach montowanych w moskiewskiej fabryce wykorzystywano niejednokrotnie silniki Renault. Po upadku firmy w 2006 roku, część fabryki dzierżawił koncern Renault w celu produkcji swoich modeli aut.

Jak donosi „Izvestiya”, wskrzeszona marka miałaby zostać wcielona do koncernu w postaci pojazdów budżetowych, które trafiałby w tę samą grupę docelową co modele dacii.

/mg

Źródło:
Tematy
Tanie konta z przelewami ekspresowymi – styczeń 2022 r.

Tanie konta z przelewami ekspresowymi – styczeń 2022 r.

Komentarze (9)

dodaj komentarz
~andrea
Myślę ,iż francuzi zmierzają w bardzo dobrym kierunku , pojazdy niskobudżetowe z odpowiednią historią , mają wielką szansę na trudnym rynku pojazdów dla ludu ! Marka plus historia , równa się sukces rynkowy ! A czy marka jest Radziecka , lub Rosyjska , to nie ma znaczenia ! Może w przyszłości przyjdzie czas na " Myślę ,iż francuzi zmierzają w bardzo dobrym kierunku , pojazdy niskobudżetowe z odpowiednią historią , mają wielką szansę na trudnym rynku pojazdów dla ludu ! Marka plus historia , równa się sukces rynkowy ! A czy marka jest Radziecka , lub Rosyjska , to nie ma znaczenia ! Może w przyszłości przyjdzie czas na " POLONEZA " ? Warszawa i Syrenka już odżywa , więc ? Beskid ?
~Anton
nie Rosyjską, a Radziecką markę.
~bandit
a podobna rosja jest beee. I embarga jakieś.........czy to dotyczy polandii??? Jedni mogą drudzy nie??? Ot, jeb..na UE!!!
~Obywatel
Ach ta francuska miłość do Wschodu ;)
~MJodek
Czy forma "miłość francuska na wschodzie" nie byłaby poprawniejszą?
~bum
Kasa misiu, kasa. Prędzej zrozumiem francuską miłość do Wschodu niż polską miłość do USraela/UE, które nas trzepią i długofalowo zniszczą min. za pomocą demografii, wojny kulturowej itp. Polska na Wschodzie też robiła dobre interesy, ale oczywiscie USraelska agentura musiała tu wytworzyć kaleką wersję patriotyzmu Kasa misiu, kasa. Prędzej zrozumiem francuską miłość do Wschodu niż polską miłość do USraela/UE, które nas trzepią i długofalowo zniszczą min. za pomocą demografii, wojny kulturowej itp. Polska na Wschodzie też robiła dobre interesy, ale oczywiscie USraelska agentura musiała tu wytworzyć kaleką wersję patriotyzmu opartego na Świętej Wojnie z Moskawą. USA stworzyły ISIS, banderowców, a z Polaków również powoli robią bezmyślnych kamikaze, pionki-samobójców, które nie są zdolne do myślenia w kategoriach interesu narodowego.
~Obywatel odpowiada ~MJodek
"Francuska miłość" to nie to samo co "miłość francuska" ;)
~MJodek odpowiada ~Obywatel
Ahaaaaa.Dzięki.Będę wobec tego uważać kupując Moskwicza,żeby się nie pomylić.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki