REKLAMA

Red Carpet Media Group S.A.: Zawarcie istotnej umowy na transmisje Gal Turniejów Sztuk Walki organizowanych przez IBF.

2022-08-31 20:43
publikacja
2022-08-31 20:43
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 3 / 2022
Data sporządzenia: 2022-08-31
Skrócona nazwa emitenta
Red Carpet Media Group S.A.
Temat
Zawarcie istotnej umowy na transmisje Gal Turniejów Sztuk Walki organizowanych przez IBF.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Red Carpet Media Group S.A. z siedzibą w Warszawie (“Spółka”, „Emitent”), informuje o zawarciu w dniu 31 sierpnia 2022 r. Umowy z International Bushido Federation (IBF) z siedzibą w Wilnie (Litwa) dotyczącej uzyskania bezterminowej Licencji na transmisje w systemie PPV na Platformie VOD REDGO Gal Turniejów Sztuk Walki organizowanych przez IBF na terenie całej Europy.

IBF jest jedną z najstarszych Europejskich Federacji Sztuk Walki istniejącą od roku 1999. W okresie ponad dwudziestu lat zorganizowała około 200 Międzynarodowych Turniejów i Gal (K-1, MMA, FAME MMA, BUSHIDO) w kilkunastu krajach Europy, z udziałem światowej czołówki zawodników. Wszystkie wydarzenia były transmitowane do 70 krajów na świecie. Podpisana Umowa dotyczy transmisji w roku bieżącym 6 Gal oraz w kolejnym roku około 30 Gal. Transmisje wydarzeń „na żywo” będą realizowane na Platformie REDGO w systemie PAY-PER-VIEV. Usługa będzie dostępna dla użytkowników w kilku modelach produktowych i cenowych. Wartość przedmiotowej umowy na 2022 r. szacowana jest na ok. 1 mln zł.

Rozszerzenie formuły funkcjonowania Platformy VOD o funkcjonalności PPV oraz o tematykę sportową jest realizacją strategii Emitenta zmierzającej do oferowania użytkownikom szerokiego spektrum produktów z obszaru Kultury masowej. Pojawienie się w ostatnich latach w europejskiej przestrzeni publicznej oferty w postaci Turniejów Sportowych oraz Gal sztuk walki, a wraz z rozwojem technologii internetowych, zaoferowanie odpłatnego dostępu do transmisji Video, zaowocowało gwałtownym upowszechnieniem tego rodzaju rozrywki. Przeciętnie tego typu wydarzenia ogląda bezpośrednio kilka do kilkunastu tysięcy widzów, zaś poprzez usługę streamingową VOD- PPV śledzi ją od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy widzów jednocześnie. Platforma RED GO zadebiutowała na przełomie maja i czerwca 2022.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na potencjalnie istotny jej wpływ na ocenę sytuacji finansowej, gospodarczej i majątkowej Emitenta oraz perspektywy rozwoju Spółki w przyszłości.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-08-31 Laura Nowakowska Prezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki